Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan

СЕРВІС ПIДБОРУ КРЕДИТІВ

Тільки перевірені компанії і пропозиції

Гроші надійдуть на карту вже в 19:13

1. Вибери суму

2. Вибери компанію

3. Оформи заявку

4. Отримай гроші

Фільтри ▾
Сума займу:
Переваги:
Тип видачі:

Сервіс підбору мікрозаймів в Україні

До отримання заробітної плати залишилось декілька днів, а гроші потрібні вам вже сьогодні? Виникла непередбачена витрата, але ваші родичі не мають змоги допомогти? Це досить життєва ситуація, бо ніхто не знає, коли саме знадобиться певна сума грошей. Що робити у такому разі? Звичайно, ви можете звернутись до банку та запросити необхідну суму, але ймовірність схвалення вашого кредиту достатньо мала, тим паче, на перевірку та збір документів може бути затрачено декілька днів. Онлайн позика на картку – це панацея для сучасної людини. Не потрібно виходити з дому, писати власноруч анкету в офісі банку та вказувати телефони родичів. Просто заповніть електронну заяву за декілька хвилин, і сервіс «onlinemoney» швидко підбере найкращу для вас МФО для отримання мікрокредиту. Наш сервіс підбору позик розрахований на простих людей, які опиняються у незручному становищі, коли не вистачає невеликої суми грошей на задоволення тої чи іншої потреби. Це може статися з будь-ким, і не завжди родичі чи друзі можуть задовольнити ваше прохання. Коли може знадобитися мікропозика: Як бачите, позика на карту онлайн в Україні може стати актуальною у будь-яку мить. Навіть якщо ви опинилися у другому місті і у вас вкрали гаманець с готівкою, ви завжди можете скористатися нашим сервісом для пошуку привабливої пропозиції надання мікрокредиту зі сторони МФО. Після схвалення вашої анкети, через декілька хвилин гроші будуть переведені на вказаний рахунок.

Які вимоги до споживача кредиту?

Швидкі мікрокредити доступні майже для кожного, саме тому вимоги до споживачів мінімальні. Не потрібні довідки про доходи та підтвердження з місця постійного працевлаштування. Основні вимоги: Більше того, вам не потрібно працювати та мати хорошу кредитну історію. Кожна заявка-анкета розглядається в індивідуальному порядку зі стороні МФО. Детально дізнатися про вимоги до позичальника можна у менеджера МФО.

Як взяти кредит онлайн та погасити його?

Наші партнери досить лояльно відносяться до споживачів мікрокредиту та надають їх майже без відмови. Навіть прострочення в інших банках на завадять взяти кредит онлайн на банківську карту. Якщо ви стикалися з позиками в банках, то знаєте, що таке відмова. Саме тому до нас звертаються все більше клієнтів, котрим необхідна фінансова допомога. Сервіс підбору позик ONLINEMONEY дає змогу знайти найкращу по умовам мікрофінансову організацію, яка буде відповідати індивідуальному запиту. Для початку вам необхідно звернути увагу на ті пропозиції, які приведені на головній сторінці сайту. Кожна МФО має свої вимоги та пропозиції (розмір кредиту та відсоткова ставка). Якщо вас зацікавила та чи інша пропозиція, просто перейдіть на сайт МФО та заповніть анкету-заявку. Якщо у вас виникають труднощі, просто зверніться до фахівця у онлайн чаті, або за номером телефону. План дій для отримання мікрокредиту:
  1. Оберіть МФО на нашому сайті, спираючись на розмір позики та процентну ставку. Зверніть увагу, що на перший кредит надається акційна пропозиція – позика під 0,01%.
  2. Далі переходьте на сайт МФО та заповнюйте анкету, вказуючи свої персональні дані.
  3. Вказуєте контактні номери телефону та електронну пошту.
  4. Чекаєте відповідь, і, в разі схвалення заявки, потрібно прикріпити банківську карту для переведення коштів.
  5. Отримайте позику протягом декількох хвилин та використовуйте її у своїх цілях.
Ми рекомендуємо своєчасно погасити заборгованість, щоб на майбутнє не виникало проблем з взяттям позики. Перед початком роботи ви ознайомлюєтесь з правилами використання сервісу та підписуєте договір оферти. Щоб погасити грошову позику та повернути кошти МФО, можна скористатися одним із запропонованих варіантів. Найлегше це зробити у особистому кабінеті всього в декілька кліків. Головне, щоб баланс вашої картки був більше суми заборгованості. Також можна скористатися іншими способами погашення боргу: Як бачите, для виконання всіх дій вам не потрібно приходити у офіс. Усі операції здійснюються у режимі онлайн та без зайвих умов.

Переваги та недоліки мікрокредиту

Якщо вам потрібен Кредит за 15 хвилин у Києві, ви можете на це розраховувати без зайвих проблем. Мінімальний перелік пакету документів та швидка перевірка клієнтів дає змогу отримати позику вже через 15-20 хвилин. Основні переваги позики в МФО: Високу ставку по відсоткам важко записати у недоліки, бо ви отримуєте необхідну суму на картку досить швидко. Чим скоріше ви погасите заборгованість, тим менше нараховується відсотків.

Чому варто скористатися послугами ONLINEMONEY?

Підбір мікропозик Онлайнмани- це хороша нагода знайти найкращі умови по отриманню швидких грошей. В Мережі є багато МФО, тому зробити вибір в ту чи іншу сторону досить складно. Ми вже виконали всю роботу замість вас та відібрали тільки надійних кредиторів, котрі працюють чесно та пропонують дійсно вигідні умови для співпраці. Кожна МФО перевіряється нашим досвідченим спеціалістом на наявність відповідних ліцензій та сертифікатів. Що ми робимо: Якщо у вас виникли проблеми на будь-якому етапі, ви завжди можете звернутися до наших спеціалістів за безкоштовною консультацією. В рамках одного сайту наш клієнт отримує максимум інформації і кращі умови для подальшої співпраці