Быстрозайм
Alexcredit MyCredit КачайГроші Ваша Готівочка
CreditPlus Сcloan SOS Credit Євро Гроші
ForzaCredit CreditKasa Moneyveo GoFinGo
Miloan ШвидкоГроші My Zaim Grivni
CashRush Є Гроші Tengo Optimazaim
Zecredit Money4you KoshelOK Твоя Позика
KUMO Gcredit CashPoint Monetka
УкрПозика Cashberry Verocash Credyt
Neocredit Credit1 Selfiecredit Lovilave
Традиція Creditnice Cash KF Cashpoint1
Dinero
Як взяти кредит, якщо ти в чорному списку?

В Україні можна взяти кредит, перебуваючи в чорному списку. У цій статті розберемося, за що можна отримати обмеження, як виправити ситуацію.

Читати далі
Як взяти швидкі кредити на карту онлайн?

Згідно із законом банки мають право видавати гроші в борг тільки за особистої присутності клієнта після підписання ним договору. Але це не стосується короткострокових позик. Всі МФО дають швидкі кредити на картку.

Читати далі
Де вигідно оформити кредит на квартиру?

Що потрібно робити, щоб накопичити гроші на власне житло в Україні? З огляду на щорічну інфляцію і невеликі зарплати, необхідно працювати майже все життя для придбання квартири.

Читати далі
Гроші в борг: де можна взяти позику онлайн на картку за 5 хвилин?

На що звернути увагу при виборі кредитної організації? Краще взяти швидко гроші на картку за 5 хвилин або отримати готівку у відділенні банку? Де знайти надійних кредиторів ?

Читати далі
Де отримати кредит миттєво?

Однією з найбільш затребуваних фінансових послуг, пропонованих громадянам України, є моментальний кредит. Агрегатор МФО «ОНЛАЙНМАНІ» розповість, куди краще звертатися і де знайти вигідного кредитора

Читати далі
Швидка позика на картку онлайн

Опинитись у складній фінансовій ситуації може кожен, але далеко не всі мають уявлення, як вирішити цю проблему. Для когось швидка позика онлайн може стати єдиним вірним рішенням.

Читати далі
Як взяти кредит з прострочкою?

Ви коли-небудь брали кредит у банку? Звісно, майже кожен повнолітній громадянин України хоча б один раз зіштовхувався з необхідністю позики для тих чи інших потреб.

Читати далі
Чи схвалюють позики і кредити безробітним?

Головний критерій схвалення або відхилення запиту на кредит для безробітних - платоспроможність. Розберемося, як сприймають банки подібний статус, хто відноситься до цієї

Читати далі
Де взяти кредит за 5 хвилин на картку цілодобово?

Зіштовхнутися з проблемами у матеріальній сфері може будь-який споживач. Як отримати кредит за 5 хвилин? Ця послуга пропонується мікрофінансовими організаціями, які готові оформити кредитний договір буквально за 5-10 хвилин.

Читати далі
Позика військовим онлайн - де взяти кредит військовослужбовцям?

Оформлення кредиту дає змогу вирішити ряд фінансових питань, які виникають майже у кожної людини. Особливої уваги заслуговують військовослужбовці, які захищають нашу країну та виконують свій обов’язок перед державою.

Читати далі
Безвідсотковий кредит: де взяти позику під 0 % ?

Потрапляючи в складні фінансові ситуації, люди роблять усе, щоб дістати необхідну суму та розплатитись з боргами. При цьому без грошей може залишитись будь-хто: мама у декреті, інвалід 2 групи, студент або пенсіонер.

Читати далі
Де можна взяти кредит з поганою кредитною історією?

Іноді потрібно взяти кредит на картку з поганою кредитною історією. На щастя, зробити це все ж реально, хоча доведеться докласти зусиль. Як довести свою платоспроможність?

Читати далі