Быстрозайм
Alexcredit MyCredit КачайГроші Ваша Готівочка
CreditPlus Сcloan SOS Credit Євро Гроші
ForzaCredit CreditKasa Moneyveo GoFinGo
Miloan ШвидкоГроші My Zaim Grivni
CashRush Є Гроші Tengo Optimazaim
Zecredit Money4you KoshelOK Твоя Позика
KUMO Gcredit CashPoint Monetka
УкрПозика Cashberry Verocash Credyt
Neocredit Credit1 Selfiecredit Lovilave
Традиція Creditnice Cash KF Cashpoint1
Dinero GrivnaMan Lenily Додам
ПростоГроші
беспроцентный кредит в Украине онлайнмани

Безвідсотковий кредит: де взяти позику під 0 % ?

Потрапляючи в складні фінансові ситуації, люди роблять усе, щоб дістати необхідну суму та розплатитись з боргами. При цьому без грошей може залишитись будь-хто: мама у декреті, інвалід 2 групи, студент або пенсіонер. Де можна дістати кошти, щоб не переплачувати по відсоткам та не зіштовхнутися з серйозними проблемами, пов’язаними з поверненням грошей? Звісно, усі ми хочемо знати, де взяти позику під 0%та взагалі нічого не платити за обслуговування рахунку. Але у житті не буває усе так просто, тому навіть у такому випадку вам доведеться віддати комісійні у певному розмірі. В Україні не є проблемою знайти фінансову компанію, яка погодиться видати кредит під 0 на картку, але завжди потрібно уважно читати умови договору, завдяки чому ви уникнете непорозумінь та зможете вирішити проблеми, не заробляючи нові неприємності. У чому полягає вигода для банків, які погоджуються дати гроші без відсотків та які існують програми кредитування в Україні?

Де можна оформити онлайн кредити на карту під 0?

По-перше, необхідно визначити, на які потреби люди бажають оформити кредит на карту під 0 та де це можна зробити. Як не дивно, більшість подібних звернень до банків стають причиною придбання побутової та мобільної техніки. Це пов'язано з тим, що багато магазинів мають укладений договір с банками, з якими вони співпрацюють та мають на своїй території спеціально виділені місця для кредитного обслуговування покупців. Безвідсотковий кредит оформляється безпосередньо біля товару, не виходячи з магазину, що дуже зручно. Є ще один перевірений варіант - взяти позику під 0 у мікрофінансових організаціях, які переводять необхідну суму прямо на банківську картку без візиту до самого офісу. Звичайно, тут не йде мова про яку-небудь заставу або поручителів, тому такі позики досить розповсюджені.

Види кредитування під 0%

Кредит на карту під 0 відсотків може бути різним, в залежності від того, що саме клієнт хоче придбати. Наприклад, якщо це цільова позика, то вам видають конкретну суму. У інших випадках, можна скористатися однією з запропонованих далі пропозицій.

Автокредити під 0%

Безвідсотковий кредит на авто. Маючи у планах придбати новий автомобіль, клієнт звертається до дилера, у офісі якого працює спеціаліст з кредитування. Обирається конкретна модель машини, оцінюються фінансові можливості кандидата та приймається рішення щодо схвалення заявки. На чому тоді заробляє салон, якщо продає авто в кредит під 0 відсотків? Справа у тому, що саме кредитування допомагає дилеру продати якомога більше машин за короткий термін. Щодо самого банку, то він отримує комісійні від автосалону, тому всі три сторони договору отримують певні переваги для себе. Варто зазначити, що 0 кредит надається для придбання транспортних засобів при умові оплати 50% від загальної вартості.


Споживчі розстрочки

Відсотки по кредиту також не потрібно сплачувати, якщо ви користуєтесь споживчою розстрочкою. Напевно, ви звертали увагу на рекламні оголошення, де магазин пропонує придбати мобільний телефон з розстрочкою на 6-12 або 24 місяці? Так, це ї є той самий безвідсотковий кредит на техніку, який допомагає купити річ вже зараз, не чекаючи на отримання зарплатні. Звісно, 0% не є гарантією, що ви не витратите ні одної гривні за обслуговування, бо є деякі обов’язкові комісії та додаткові платежі, про які ви дізнаєтесь на момент підписання договору.

Оформлення кредитної картки

Є ще один розповсюджений спосіб отримати кредит без відсотків, і він полягає у оформленні кредитної картки, на яку встановлюється певний ліміт. Такий рахунок відкрити онлайн не вдасться, тому потрібно завітати до відділення банку. Для нових клієнтів кредит під 0 відсотків доступний на протязі перших 55 днів, і цього достатньо, щоб оцінити переваги сервісу та у моменті вирішити фінансові труднощі. Ліміт у кожного клієнта різний та залежить від фінансового обороту за останні 6 місяців.

Переваги та недоліки кредиту під 0% у банку

Якщо вам вдалось взяти кредит онлайн на декілька місяців без відсотків, тоді вам неабияк пощастило. Взагалі, позики у банку під 0% являються рідкістю і розповсюджуються тільки на споживчі кредити.

Якщо мова йде про останні, то при їх оформленні ви отримуєте наступні переваги:

  • кредити на карту під 0 видаються по місцю продажу товару;
  • ви відразу отримуєте те, чого бажаєте;
  • швидке оформлення при відсутності черги у магазині;
  • майже нічого не переплачує.

Разом з тим, швидкі кредити під 0 мають певні недоліки. Основний з них полягає у тому, що розстрочку можуть отримати не всі заявники, особливо якщо відсутній регулярний дохід або кредитна історія не ідеальна. Не варто забувати про численні комісії, з якими також доведеться зустрітися.

Позика у МФО під 0%

Щоб не хвилюватися за кредитну історію та не брати довідку про доходи, гроші на карту під 0 можна оформити у мікрофінансовій організації. Вам достатньо мати під рукою мобільний телефон, паспорт та код платника податків.

Кредит онлайн на карту під 0 ви можете отримати з наступними перевагами:

  1. Швидко гроші з відсотками, які кредитор не нараховує при першому зверненні. Привілеї для нових клієнтів надаються тільки один раз, після чого буде діяти стандартна відсоткова ставка.
  2. Оформлення через Інтернет без довідки про доходи та додаткових документів, які вимагають банки.
  3. Швидкість оформлення. З моменту звернення до поповнення рахунку проходить не більше 15-20 хвилин, що є абсолютним рекордом на ринку кредитування.
  4. Кредит під 0 на карту для всіх. Згідно статистичним даним, 99% звернень завершуються схваленням позики.
  5. Для отримання коштів достатньо прикріпити банківську картку та провести процедуру ідентифікації на сайті МФО.
  6. Цілодобове обслуговування клієнтів без вихідних та технічних перерв.

Це далеко не всі переваги, які отримує клієнт, оформлюючи кредит онлайн без паспорта. Мається на увазі, що сам документ не потрібно везти у офіс МФО, бо достатньо зробити фотографію з розгорнутою першою сторінкою на фоні обличчя для ідентифікації.

Як знайти МФО?

Сервіс підбору «ОНЛАЙНМАНІ» пропонує послуги підбору кредитів, спираючись на ваші фінансові можливості та необхідну суму. Ви самі обираєте компанію, де можете оформити кредит онлайн на карту під 0 відсотків. Ви просто вводите інформацію у кредитний калькулятор та чекаєте на результат. Враховуючи велику кількість шахраїв в Інтернеті, які пропонують просто гроші в кредит, можна натрапити на недобросовісних кредиторів, завдяки яким не складно вскочити у велику халепу. Наші спеціалісти перевіряють МФО на наявність документів та актуальність пропозицій на фінансовому ринку.

Онлайн позика на сім-карту

Якщо у вас немає з собою паспорта, то можна оформити кредит на сим карту будь-якого українського оператора. Для цього вам знадобиться тільки доступ в Інтернет декілька хвилин вашої уваги. Справа в тому, що з SIM-картки можна не тільки переводити кошти іншому абоненту, але й використовувати її у якості платіжного інструменту. Багато сервісів та соціальних мереж дають змогу розплатитися за покупки прямо з мобільного телефону. Щоб отримати кредит під 0 на карту SIM необхідно звернутися до МФО та подати відповідну заявку. У полі «отримання грошей» вкажіть мобільний номер, і кредитор зараховує кошти після схвалення анкети.