Быстрозайм
Alexcredit MyCredit КачайГроші Ваша Готівочка
CreditPlus Сcloan SOS Credit Євро Гроші
ForzaCredit CreditKasa Moneyveo GoFinGo
Miloan ШвидкоГроші My Zaim Grivni
CashRush Є Гроші Tengo Optimazaim
Zecredit Money4you KoshelOK Твоя Позика
KUMO Gcredit CashPoint Monetka
УкрПозика Cashberry Verocash Credyt
Neocredit Credit1 Selfiecredit Lovilave
Традиція Creditnice Cash KF Cashpoint1
Dinero GrivnaMan Lenily Додам
ПростоГроші
кредит инвалиду онлайнмани

Де можна взяти кредит інвалідам: позики з групою інвалідності

Висока конкуренція на фінансовому ринку змушує кредитні організації розглядати у якості потенційних клієнтів не тільки пенсіонерів, але й людей з обмеженими можливостями. При цьому розраховувати на грошову допомогу можуть громадяни з 1, 2 та 3 групою, у яких мається відповідне посвідчення. Даною категорією потенційних клієнтів займаються банки та мікрофінансові компанії, пропонуючи різноманітні програми експрес-кредитування. Який банк дає кредит інвалідам без відмови та чи вигідно звертатися до МФО, якщо кошти потрібні терміново?

Отримання кредиту у банку

На відміну від МФО, банківські організації пред’являють високі вимоги, які у більшості випадків не дозволяють звичайним громадянам отримати гроші на власні потреби, не говорячи вже про інвалідів. Але, для останніх є особливі програми, які дають змогу вирішити поточні фінансові проблеми.

Що потрібно для оформлення кредиту у банку:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код;
 • пенсійне посвідчення (при наявності);
 • посвідчення інваліда;
 • довідка про доходи (якщо людина працює).

Якщо мова йде про велику суму, тоді вам потрібно знайти поручителів. Ця міра необхідна у тих випадках, коли людина не може гарантувати свою платоспроможність або має певні вади здоров'я з потенційним погіршенням у найближчому майбутньому. У цілому, кредит інвалідам взяти важко, навіть якщо це 2 група та немає ніяких підстав для погіршення соціального статусу громадянина. Щоб оформити позику, необхідно звернутися до будь-якого відділення банку (краще там, де ви маєте відкритий рахунок та обслуговуєтесь) та написати відповідну заяву. Якщо вам потрібен перелік банків які дають кредити інвалідам 2 групи, то він вам не знадобиться. Запам'ятайте, ні один банк не має права відказати вам в обслуговуванні, бо не існує в Україні відповідних законів.

Отримання кредиту для інвалідів в МФО

Позика інвалідам у мікрокредитних структурах являється останньою інстанцією, до якої звертаються при відказі у всіх банках. Дійсно, у МФО вам гарантовано дадуть гроші, причому без зайвих документів та поручителів.


Що потрібно для оформлення позики в МФО:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • банківська картка;
 • мобільний телефон;
 • доступ до Інтернету.

У деяких мікрофінансових організаціях є офіси по всій Україні, де ви можете заповнити заявку та отримати готівку.  

Особливості кредитування з різною групою інвалідності

В Україні існує три групи інвалідності, кожна з яких встановлює ту чи іншу ступінь непрацездатності та можливості обслуговувати себе самостійно.

Які є особливості:

 1. 3 група – це громадяни, які можуть працювати та мають незначні порушення здоров'я. Стан може компенсуватися постійним лікуванням та періодичним медичним оглядом.
 2. 2 група – може видаватися назавжди при значному погіршенні основного захворювання. Такі громадяни вибірково працездатні та можуть виконувати деякі види робіт під контролем лікаря.
 3. 1 група – повністю непрацездатні люди зі стійкими порушеннями стану здоров'я у стадії декомпенсації. Простими словами, це найпроблемніша група у плані отримання кредиту, бо вони офіційно не працюють та не можуть підтвердити платоспроможність.

Кредит інвалідам 3 групи, як ви вже зрозуміли, надається майже без обмежень, завдяки їх працездатності та можливості заробляти гроші. Друга група має багато нюансів, тому банки розглядають анкету кожного кандидата в індивідуальному порядку. Щодо першої групи, такі люди практично не мають шансів для отримання грошової допомоги від банків. Єдине виключення – це позика під заставу майна або підключення поручителів, які візьмуть на себе частину зобов'язань.

Житло в кредит для інвалідів

Якщо отримання грошової позики не регулюється законами України в плані пільгових знижок, то житло в кредит для інвалідів надається без проблем, причому на привабливих умовах. Відсоткова ставка може починатись з 0,1% річних та досягати 9-10%, в залежності від групи. Звичайно, на таких умовах отримати іпотеку буде не просто, бо вам потрібно зібрати купу довідок та знайти поручителів. Щоб дізнатися, що дає 3 група інвалідності у плані отримання іпотеки та які документи потрібно підготувати, зверніться до будь-якого відділення банку, який кредитує людей з обмеженими можливостями. Подібні програми існують у наступних банках: Райффайзен, ПриватБанк, Пумб та інших.

Переваги отримання позики інвалідам у МФО

Якщо вам не потрібне житло і ви хочете оплатити лікування або придбати ту чи іншу річ, зверніться до мікрофінансової організації. Кредитування людей з обмеженими можливостями проводиться на загальних підставах і не має жорстких обмежень.

Які переваги мікропозики:

 1. Не потрібно виходити з дому або їхати до офісу. Оформлення, схвалення та отримання коштів здійснюється без вашої присутності у МФО у режимі онлайн.
 2. Мінімум документів – лише паспорт та ІПН. Довідка про доходи не потрібна.
 3. Кредитна історія не важлива – ви отримаєте гроші з будь-якою КІ.
 4. Оформлення не займає багато часу. Середній час на проведення усіх операцій онлайн складає 20-30 хвилин. При повторному звернені ви отримаєте кошти за 5-10 хвилин.
 5. Позику отримують люди з 1,2 та 3 групою інвалідності.

Відомо, що далеко не всі інваліди можуть вільно пересуватися по місту, тому черговий візит у офіс банку може доставляти неабиякі проблеми. Саме тому пільговий кредит інвалідам у МФО користується великим попитом серед українців. Якщо у вас іпотека і ви не змогли знайти гроші на щомісячний платіж, ви його можете отримати у мікрофінансовій організації протягом 30 хвилин.

Як знайти МФО та отримати позику?

Щоб знайти достойного кредитора, який не обманить та запропонує вигідні умови, потрібно витратити багато часу. Щоб не гаяти час та швидко оформити кредит у МФО, скористайтесь послугами нашого сервісу підбору «ОНЛАЙНМАНІ». Ми відбираємо кредитні організації та слідкуємо за актуальністю пропозицій на фінансовому ринку.

За якими параметрами алгоритм підбирає МФО:

 • вигідні відсоткові ставки;
 • конкурентні можливості послуг;
 • наявність документів та дозволів на кредитування;
 • хороші відгуки клієнтів.

Варто звернути увагу на те, що усі МФО пропонують швидкі гроші на короткий термін, бо відсоткова ставка складає від 0,1% до 3% на день. Таким чином, потрібно швидко погасити позику та не порушувати умови договору.

Як оформити позику у МФО інвалідові?

Щоб швидко оформити кредит та не гаяти часу, заздалегідь підготуйте наступну інформацію: сума та термін погашення.

Після цього скористайтеся простим алгоритмом:

 • на сайті «ONLINEMONEY» вкажіть суму позики та термін, за який ви готові віддати борг;
 • система автоматично підбере МФО, які можна порівняти та обрати найкращу пропозицію;
 • перейдіть на сайт організації та зареєструйте власний кабінет;
 • прикріпіть банківську картку і очікуйте на рішення кредитора;
 • як тільки позику схвалять, вам потрібно ознайомитись з умовами договору;
 • отримайте кошти на картку онлайн.

Якщо у вас виникли питання, зверніться до спеціалістів «ОНЛАЙНМАНІ» та проконсультуйтесь безкоштовно.