Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan
0.01%
на перший кредит
Розмір 1-го кредиту: 100.00 - 3000.00 грн.
Макс сума: 12000.00 грн.
Термін: 1 - 35 дней
Ставка: 1.70%

Сума займу

500.00 грн

На термін

50 дн

Розмір 1-го кредиту: 100.00 - 3000.00 грн.
Макс сума: 12000.00 грн.
Термін 1 - 35 днів
Ставка: 1.70%
Комісія: 3000 грн.
До виплати: 10000 грн.
Порівняти з іншими банками Оформити заявку

Позика та кредит в компанії Alexcredit

В серпні 2020 року на українському ринку видачі мікрокредитів з'явилася нова компанія. Тепер можна оформити позику онлайн Alexcredit. Організація діє повністю легально, перебуваючи під контролем Національного комітету фінпослуг. Тут одразу вирішили взятися за завоювання ринку, і це успішно їм вдається.

Кошти, у разі схвалення заявки, відправляються на картку будь-якого банку, що функціонує в межах України. Усі операції виконуються віддалено. Немає потреби навіть на 5 хвилин приїжджати до представництва організації. Отримані у борг гроші можна спрямовувати на будь-які цілі. У компанії не будуть вимагати документів, що підтверджують, на що конкретно були витрачені фінанси.

Основний напрямок діяльності – видача грошей до зарплати. Багато наших громадян змушені максимально раціонально використовувати кошти, яких далеко не завжди вистачає. Відповідно, мікрокредити виявляються єдиною паличкою-виручалочкою.

Умови отримання позики

При першому зверненні можна отримати позику розміром від 400 до 3 000 гривень. Якщо своєчасно сплатити заборгованість, то ліміт збільшується до 10 000. Тим, хто звертається вперше, пропонується пільгова ставка 0,01%, далі – 1,7%. Кредит без відмови можна отримати терміном від 5 до 30 днів. Якщо отримано позитивний вердикт, то гроші нараховуються на банківську картку або видаються готівкою в офісі. Дізнатися про адреси представництв можна на офіційному сайті компанії.

В якості клієнтів виступають громадяни України віком 18 років. Немає значення рід діяльності чи рівень доходу. Не доведеться шукати заставне майно чи поручителя. Не вимагатимуть у компанії і довідки про доходи.

Взяти кредит Alexcredit досить просто:

  • скористатися на сайті спеціальним віртуальним інструментом, визначившись із сумою та періодом позики;
  • зареєструвати Алекскредит особистий кабінет, що дозволить отримати доступ до всіх можливостей;
  • заповнити та надіслати анкету;

Система в автоматичному режимі аналізує інформацію.
При прийнятті позитивного вердикту, гроші протягом лічених секунд надходять на попередньо вказану банківську картку.

Варіанти погашення

Не буде жодних труднощів із поверненням грошей. Найбільш зручний спосіб – вхід до власного кабінету, сплативши з верифікованої картки. Гроші відразу виявляться на відповідному рахунку. Є й альтернативні варіанти. Можна скористатися терміналом самообслуговування. Потрібно відкрити розділ «Банківські операції», знайти відповідну МФО та вказати конкретні реквізити. Ще один варіант – на будь-якій касі українського банку. Потрібно співробітнику просто надати реквізити на оплату.
Якщо вчасно не внести гроші, то нараховуватиметься пеня – 3% на добу. Найкраще скористатися пролонгацією. З такою метою доведеться лише сплатити нараховані відсотки. Продовжити термін можна на 10, 20 чи 30 днів.

Переваги компанії

Численні відгуки Алекскредит говорять про наступні аргументи на користь фінансової організації:

  • особисті дані ефективно захищені та не виявляться у шахраїв;
  • оформити позику можна у будь-який час доби;
  • з документів тільки паспорт та ІПН;
  • не потрібні довідки про доходи;
  • є промокод, акції, бонусні програми;
  • кілька методів повернення грошей.

На офіційному сайті можна побачити контакти зв'язку. Співробітники дадуть відповідь на будь-які питання, що цікавлять. У компанії створюють рішення, завдяки яким вдається залишатися одними з лідерів у своєму сегменті діяльності. Багато громадян на постійній основі оформляють позики, розуміючи, наскільки вигідними є умови.