Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan
0.01%
на перший кредит
Розмір 1-го кредиту: 500.00 - 15000.00 грн.
Макс сума: 15000.00 грн.
Термін: 1 - 35 дней
Ставка: 1.90%

Сума займу

500.00 грн

На термін

50 дн

Розмір 1-го кредиту: 500.00 - 15000.00 грн.
Макс сума: 15000.00 грн.
Термін 1 - 35 днів
Ставка: 1.90%
Комісія: 3000 грн.
До виплати: 10000 грн.
Порівняти з іншими банками Оформити заявку

Позика та кредит в компанії Быстрозайм

Український сегмент видачі мікрокредитів буквально переповнений численними пропозиціями. Є компанії, які функціонують досить довго. Наприклад, протягом семи років активно оформлюють кредити без відмови «Бистрозайм». Назва говорить сама за себе – гроші у борг можна отримати протягом найкоротшого періоду часу. Компанія працює строго відповідно до норм чинного законодавства. Є усі необхідні дозвільні документи. Тут проводять політику конфіденційності, прозорості та чесності. МФО досить популярне серед громадян, які не можуть оформити класичний споживчий кредит у банках.

Такі фінансові установи надто вимогливі останнім часом. Можна отримати позику онлайн «Bistrozaim». Необхідно лише мати пристрій із доступом до мережі Інтернет. Є альтернативний варіант – звернутися до представництва організації. Ознайомитись з адресами офісів можна на офіційному сайті.

Умови видачі позик

Усі категорії громадян можуть оформити кредит онлайн. Кошти в борг надаються людям похилого віку та студентам, молодим матерям і домогосподаркам. Не обов'язково доводити наявність офіційного джерела прибутку. Неодноразово фінанси видавалися навіть тим, кого банки вважають злісними неплатниками. Надаються мікрокредити на суму до 3 000 грн., якщо людина звертається вперше. Постійні клієнти можуть оформлювати позики до 10000. Період кредитування становить від 7 до 30 днів. Новачки оформляють безвідсоткову позику. При наступних зверненнях ставка становить 2% на добу.

Мікрофінансова компанія дозволяє взяти кредит особам віком від 18 до 70 років. Кошти можна отримати на банківську картку або у відділенні організації готівкою. Для того, щоб отримати позику, необхідно мати український паспорт, код платника податків, мобільний телефон та електронну пошту.

Алгоритм оформлення позики досить простий і зрозумілий:

 • відвідати веб-ресурс організації;
 • під віртуальним калькулятором треба натиснути спеціальну кнопку, після чого система автоматично спрямовує на сторінку з реєстрацією;
 • створюється особистий кабінет «Бистрозайм»;
 • вказується запитувана системою інформація;
 • надсилається анкета.

Опрацьовується заявка. На таку процедуру потрібно приблизно 10-15 хвилин. У разі ухвалення правильного рішення миттєво видаються кошти. Можна подати заявку по телефону. Контакти для зв'язку наведено на сайті. Позику можна отримати у відділенні організації. На сьогоднішній день представництва відкриті у понад 30 містах.

Способи погашення боргу

Для того щоб виконати свої зобов'язання перед кредитором, треба вибрати один із кількох зручних способів:

 • здійснивши вхід до власного кабінету;
 • в одному із численних представництв;
 • на банківській касі.

За потреби можна продовжити термін дії договору. Потрібно лише повністю погасити нараховані відсотки. У такому разі вдасться уникнути неприємностей із колекторами, а кредитна історія не постраждає. Пролонгація оформляється терміном до двох тижнів. Можна скористатися функцією реструктуризації. Про її умови вдасться дізнатися звернувшись до співробітника компанії.

Позика на вигідних умовах

Прочитавши відгуки про компанію, можна зробити деякі висновки щодо її переваг:

 • політика, що повністю орієнтована на клієнтів;
 • конфіденційність особистих даних;
 • лояльне ставлення до тих, хто не може вчасно сплатити заборгованість;
 • гроші видаються всім верствам населення;
 • широка мережа представництв у різних містах країни;
 • можливість дострокового погашення позики;
 • промокод дарує додаткові зручності.

Звернення до компанії дозволить зрозуміти, що сьогодні кредити можна оформлювати справді на добрих умовах.