Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan
1.50%
на перший кредит
Розмір 1-го кредиту: 500.00 - 5000.00 грн.
Макс сума: 10000.00 грн.
Термін: 1 - 35 дней
Ставка: 1.10%

Сума займу

500.00 грн

На термін

50 дн

Розмір 1-го кредиту: 500.00 - 5000.00 грн.
Макс сума: 10000.00 грн.
Термін 1 - 35 днів
Ставка: 1.10%
Комісія: 3000 грн.
До виплати: 10000 грн.
Порівняти з іншими банками Оформити заявку

Позика та кредит в компанії Cashberry

Ринок мікрокредитування в Україні є досить розвиненим. Є багато МФО, які тішать привабливими умовами. Можна взяти кредит Cashberry. Компанія впевнено прогресує, постійно залучаючи нових клієнтів. Тут займаються наданням грошей у борг всім повнолітнім громадянам України. Не стане причиною відмови негативна кредитна історія. Цілком реально оформити позику Кешберрі тим, хто офіційно не працює. Не потрібно шукати заставне майно або залучати близьку людину, яка виступає як поручитель.

Умови кредитування

Численні відгуки компанії дозволяють зрозуміти, що клієнти позитивно налаштовані до МФО. Сервіс пропонує передплатити розсилку. Тоді на електронну пошту регулярно надходитимуть листи з інформацією про актуальні акції, спеціальні пропозиції і не тільки. Компанія неодноразово надсилає промокод. Спеціальна комбінація символів дає можливість брати участь у акціях, отримувати кредити більш лояльних умовах.

Початківцям видаються гроші у сумі до 5 000 гривень під символічні 0,01% на добу. При повторному обігу розмір позики збільшується до 10 тисяч, але ставка становить 1,5%. Оформляється позика терміном до 30 днів.

Для того щоб отримати кредит, необхідно відповідати мінімальним вимогам:

 • український паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • мобільний телефон;
 • електронна пошта;
 • банківська картка.

Оформлюються мікрокредити Cashberry протягом 10-15 хвилин. Необхідно мати пристрій з доступом до мережі Інтернет. Головне, чітко дотримуватись послідовності дій і чесно заповнювати анкету. Якщо в МФО помітять відверті помилки чи друкарські помилки, то шанс оформити позику істотно знижується. У разі, коли прийнято позитивне рішення, необхідно погодитись з договором публічної оферти, після чого фінанси надходять на вказану картку.

Способи погашення

Для того щоб виконати свої зобов'язання перед компанією, треба вибрати один із таких способів:

 • особистий кабінет Кешберрі;
 • банківське відділення
 • термінал самообслуговування.

У разі власного облікового запису здійснити платіж можна в будь-який час, немає комісії. У відділенні банку необхідно пред'явити реквізити за договором. Скориставшись платіжним терміналом, треба увійти в розділ «Банківські операції».

Якщо клієнт не погашає своєчасно заборгованість, то нараховуватиметься пеня – 2% на добу. За деякий час справа передається до суду. Необхідно з максимальною відповідальністю підійти до виконання своїх зобов'язань. Функція пролонгації у мікрофінансовій організації не передбачена.

Переваги оформлення позики

У компанії оформляють кредити онлайн з таких причин:

 • немає жодних прихованих комісій та платежів;
 • мінімальний відсоток відмов за заявками;
 • покращені умови для постійних клієнтів;
 • кредити без відмови видають усім категоріям громадян;
 • гарантується захист персональних даних.

Це ще не всі причини, через які звертаються до конкретної організації. Тут часто проводяться різноманітні акції. Кожен клієнт може отримати промокод, що гарантує додаткові привілеї.
На офіційному сайті можна ознайомитись виключно з актуальною інформацією. Є контакти, за якими вдасться зв'язатися зі співробітниками, поставити запитання. Також можна звернутися до одного з відділень. Ознайомитися з адресами розташування реально теж на офіційному сайті. Мікрофінансова організація має на меті постійно залучати нових клієнтів, видаючи позики на досить вигідних умовах.