Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan
0.01%
на перший кредит
Розмір 1-го кредиту: 1000.00 - 5000.00 грн.
Макс сума: 20000.00 грн.
Термін: 1 - 35 дней
Ставка: 1.90%

Сума займу

500.00 грн

На термін

50 дн

Розмір 1-го кредиту: 1000.00 - 5000.00 грн.
Макс сума: 20000.00 грн.
Термін 1 - 35 днів
Ставка: 1.90%
Комісія: 3000 грн.
До виплати: 10000 грн.
Порівняти з іншими банками Оформити заявку

Позика та кредит в компанії Cashpoint1

Протягом кількох років можна вигідно оформити кредит – умови Cashpoint дійсно притягують. Компанія є однією з наймасштабніших серед тих, що функціонують у межах нашої країни. Відкрито понад 350 представництв у всій Україні. Позика онлайн може оформити безробітний, студент, пенсіонер, інвалід. Можна забути про численні етапи перевірок. Не треба шукати майно, яке фігуруватиме у контексті застави. Тут не вимагають залучати поручителя.

Працює офіційний сайт. На ньому розміщена винятково актуальна інформація. Завжди можна зв'язатися зі службою підтримки, отримавши відповіді на запитання. Пропонується передплатити розсилку листів електронною поштою. У такому разі клієнт завжди буде в курсі останніх новин, які стосуються компанії. Також за розсилкою можна отримати промокод. Спеціальна комбінація символів відкриває нові можливості.

Умови видачі позик

Звертаючись вперше, можна розраховувати на отримання до двох тисяч гривень. Якщо клієнт сумлінно виконує взяті на себе зобов'язання, потім ліміт збільшується до 7 000 грн. Новачки отримують позику під символічні 0,01% на добу, далі ставка збільшується до 2,5%. Взяти кредит КешПоінт можна на строк від 7 до 15 днів.

Є кілька класичних вимог. Отримати гроші у борг можуть лише повнолітні громадяни України. Обов'язково потрібно пред'явити код платника податків. Знадобиться актуальна адреса електронної пошти та номер мобільного телефону. Банківська картка має бути оформлена на того, хто звертається. Кредит без відмови у компанії можна отримати протягом кількох хвилин. 

Алгоритм дій виглядає так:

 • проста та швидка реєстрація на сайті кредитора;
 • зазначення реквізитів банківської картки;
 • визначення бажаної суми позики та її строку погашення;
 • формування анкети;
 • якщо прийнято позитивне рішення, то гроші буде відправлено на вказану банківську картку.

Особливості погашення

Необхідно вчасно внести конкретну суму. У протилежному випадку будуть нараховані штрафні санкції. Погасити мікрокредити можна кількома способами. Функціонує кілька сотень відділень МФО у різних містах. Ознайомитись з конкретними адресами вдасться на офіційному сайті. Представництва працюють з 10.00 до 22.00 у будні та з 10.00 до 20.00 у неділю.

Альтернативний варіант – користуватися платіжними терміналами EasyPay. Їх теж досить багато у різних містах. Найкраще відвідати власний кабінет Кешпоінт. Сплатити борг можна з картки, яка вказувалася під час реєстрації. Гроші будуть зараховані на рахунок миттєво, без будь-якої комісії.

Якщо виникнуть матеріальні труднощі – реально вдатися до пролонгації. Продовжити договір можна на 3, 7 чи 15 днів. З цією метою необхідно виконати вхід до власного кабінету. У МФО надають змогу погасити заборгованість достроково. У такому разі вдасться заощадити, адже доведеться виплатити лише ті відсотки, які було нараховано за фактичний період.

Чому обирають МФО?

Тисячі наших громадян вже оформили кредит онлайн у мікрофінансовій організації з наступних причин:

 • сервіс працює цілодобово;
 • з документів знадобиться тільки паспорт та ІПН;
 • схвалюють переважну більшість анкет;
 • можна продовжити термін погашення заборгованості;
 • гарантується захист інформації від сторонніх осіб;
 • кілька варіантів погашення.

У компанії зробили все для того, щоб кожен бажаючий міг отримати позику швидко, просто і на абсолютно прозорих умовах. Тут немає жодного «підводного каміння». Компетентні фахівці завжди готові відповісти на питання, що виникають. У МФО вміють йти в ногу з часом, пропонуючи цікаві ідеї. Організація по праву вважається однією з найкращих серед тих, що функціонують в Україні на сьогоднішній день.