Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan
0.01%
на перший кредит
Розмір 1-го кредиту: 400.00 - 10000.00 грн.
Макс сума: 10000.00 грн.
Термін: 1 - 35 дней
Ставка: 2.00%

Сума займу

500.00 грн

На термін

50 дн

Розмір 1-го кредиту: 400.00 - 10000.00 грн.
Макс сума: 10000.00 грн.
Термін 1 - 35 днів
Ставка: 2.00%
Комісія: 3000 грн.
До виплати: 10000 грн.
Порівняти з іншими банками Оформити заявку

Позика та кредит в компанії CreditKasa

Якщо виникли фінансові проблеми, то вирішити їх допоможуть мікропозика «Кредіткасса». Відповідаючи скромним вимогам, кожен може отримати гроші в борг. Працює компанія з 2013 року, взявши за основу принципи клієнтоорієнтованості. Фахівці розробили оптимальний алгоритм оформлення кредиту, дотримуються високі стандарти обслуговування. Постійно приймаються рішення, що дозволяють стрімко розвиватися.

Компанія займається цілком законною діяльністю, маючи відповідну ліцензію. Всі умови надання кредитів максимально зрозумілі і прозорі. Немає ніяких «підводних каменів». Контроль здійснюється Нацкомісією в сфері фінансової діяльності. Державними органами видано свідоцтво про реєстрацію фінансової установи IK№116.

Кожен може отримати промокод «Creditkassa». Періодично здійснюється розсилка листів поштою, де і можна побачити такі пропозиції. Також постійно проводяться різні акції, передбачена система знижок. Промокод можна знайти на різних віртуальних ресурсах, які є партнерами компанії.

Умови видачі грошей

Максимально вигідним виглядає займ онлайн при першому зверненні, коли передбачена ставка 0,001%. Можна оформити позику до 20 000 гривень. Термін кредитування від 3 до 27 днів. Видаються гроші особам в віці 18 - 60 років. Для оформлення кредиту необхідно мати український паспорт і ідентифікаційний код. Також знадобиться актуальний мобільний номер телефону та адреса електронної пошти.

Подача заявки виглядає наступним чином:

 • підбір бажаної суми і терміну, протягом якого планується повернути гроші;
 • вивчення умов кредитування, особливо ― принципи нарахування пені та її розмір;
 • необхідно вказати в анкеті виключно актуальні і правдиві дані, адже вони обов'язково будуть перевірятися;
 • відправка анкети і очікування відповіді.

Якщо отримано позитивний вердикт, то миттєво на банківську картку надходить запитувана сума грошей.
На сайті компанії можна знайти особистий кабінет «Кредіткасса». Необхідно просто натиснути «Увійти». В якості логіна виступає мобільний номер, вказаний при реєстрації, а пароль відправляється системою по СМС. Для отримання кредиту необхідно просто увійти в свій обліковий запис і натиснути «Отримати кредит».

Погашення заборгованості виконується за наступними етапами:

 • ввійшовши в власний кабінет за допомогою банківської карти МастерКард або Віза;
 • класичним банківським переказом через касу;
 • використовуючи платіжні термінали.

Якщо не виходить вчасно виконати взяті на себе зобов'язання, то слід скористатися пролонгацією. В такому випадку кредитна історія не буде зіпсована. Більш того, компанія нараховує спеціальні бали за лояльність і дисциплінованість. Пролонгація здійснюється шляхом реструктуризації боргу і сплатою поточних відсотків. Тіло кредиту погашається пізніше.

Позитивні аспекти позики

Для того щоб не сумніватися, варто взяти кредит без відмови «Кредіткасса» чи ні, потрібно врахувати наведені нижче аргументи:

 • мінімальний відсоток відмови за заявками;
 • можливість пролонгації;
 • ніяких прихованих платежів і комісій;
 • перша позика надається під 0,01%;
 • легка форма заповнення заявки;
 • кілька варіантів погашення;
 • гарантується повна конфіденційність.

Доречі, не обов'язково розглядати виключно банківські пропозиції. Є гідна альтернатива у вигляді МФО.Теперь не доведеться витрачати сили, час і нерви на збір великого пакету документів. Завдяки таким організаціям позики отримують мільйони українців.