Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan
0.01%
на перший кредит
Розмір 1-го кредиту: 500.00 - 20000.00 грн.
Макс сума: 20000.00 грн.
Термін: 1 - 35 дней
Ставка: 1.90%

Сума займу

500.00 грн

На термін

50 дн

Розмір 1-го кредиту: 500.00 - 20000.00 грн.
Макс сума: 20000.00 грн.
Термін 1 - 35 днів
Ставка: 1.90%
Комісія: 3000 грн.
До виплати: 10000 грн.
Порівняти з іншими банками Оформити заявку

Позика та кредит в компанії Creditnice

Громадяни завжди користувалися послугами посередників. Доречі, зовсім неважливо, про яку конкретно галузі йдеться. Якщо необхідний кредит, умови Creditnice виявляться саме такими. У сервісі об'єднано кілька сотень фінансових організацій та банків, які займаються видачею грошей у борг. Завдяки такій платформі можна підібрати найоптимальніший варіант. Необхідно лише розуміти, які пріоритети звертати увагу, які помилки неприпустимі. Тепер, щоб оформити позику, не доведеться відвідувати численні сайти мікрофінансових організацій. Сервіс дозволяє просто, швидко, без зайвих труднощів отримати гроші у борг, не виходячи з дому. Клієнту доведеться витратити лише 169 грн за 5 днів користування сервісом.

Необхідно створити в КредитНайс особистий кабінет. Доступ до нього буде лише у власника. Сторонні особи не можуть дізнатися про конфіденційну інформацію. Власний обліковий запис дозволить оформляти позики, контролювати стан поточних кредитів, користуватися пролонгацією, бачити останні новини і не тільки.

Умови отримання позики

Взяти кредит можна за 15-20 хвилин. Потрібно виконати кілька простих дій, зібрати мінімальну кількість документів.

Алгоритм оформлення позики виглядає так:

 1. Заповнення заявки. Вказується особиста інформація, бажана сума та термін кредиту, а також номер актуальної банківської картки.
 2. Системою ухвалюється рішення. Необхідно виконати вхід у власний обліковий запис, щоб перевірити статус за заявкою.
 3. Якщо ухвалене позитивне рішення, залишається вибрати зручний спосіб отримання грошей. Залежно від конкретної МФО, це може бути переказ на банківську картку через Приват24 готівкою в офісі звичайним банківським переказом.
 4. Сервіс функціонує цілодобово, а тому позику можна оформити хоч рано вранці, хоч пізно ввечері, по буднях і великим святам. Видаються гроші у сумі від кількох сотень гривень до 50 тисяч. При першому зверненні часто надаються безвідсоткові мікропозики.
 5. Оформити позику можуть повнолітні громадяни України. Деякі компанії видають фінанси у борг тим, кому виповнився 21 рік. З документів потрібен лише український паспорт та ідентифікаційний номер. Не обов'язково надавати гарантії платоспроможності.

Методи погашення заборгованості

Якщо прочитати відгуки клієнтів, то стає зрозуміло, що на сервісі подбали про те, щоб можна було зручно повертати гроші, які ви запозичили. Завжди є, як мінімум, 2-3 добрі методи.

Найчастіші варіанти погашення заборгованості:

 • через термінали самообслуговування у розділі «Банківські операції»;
 • відкриваючи особистий кабінет на сайті кредитора;
 • відвідуючи відділення будь-якого банку, надавши на касі платіжні реквізити;
 • Приват24.

Переваги сервісу

Оформляють кредит без відмови Creditnice з наступних причин:

 • необхідні лише найголовніші документи, що підтверджують особу;
 • прозоре оформлення – жодних прихованих платежів та комісій;
 • всі операції відбуваються протягом 10-15 хвилин;
 • часто є можливість пролонгації;
 • високий відсоток схвалення за заявками;
 • можливість отримати безвідсотковий кредит онлайн;
 • деякі компанії надають вигідний промокод.

На сервісі зібрані найвигідніші пропозиції. Необхідно детально ознайомитись з актуальними кредитними програмами, правильно розставивши пріоритети. Витративши мінімум сил та часу, обов'язково вдасться підібрати оптимальний варіант від надійної мікрофінансової організації. Позика онлайн досить часто виявляється єдиним варіантом вирішення тимчасових фінансових труднощів.