Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan
0.01%
на перший кредит
Розмір 1-го кредиту: 500.00 - 10000.00 грн.
Макс сума: 25000.00 грн.
Термін: 1 - 35 дней
Ставка: 1.90%

Сума займу

500.00 грн

На термін

50 дн

Розмір 1-го кредиту: 500.00 - 10000.00 грн.
Макс сума: 25000.00 грн.
Термін 1 - 35 днів
Ставка: 1.90%
Комісія: 3000 грн.
До виплати: 10000 грн.
Порівняти з іншими банками Оформити заявку

Позика та кредит в компанії Є Гроші

У разі, коли необхідно максимально швидко і без зайвої бюрократії отримати кредит, умови в МФО виглядають досить привабливими. Організації вже давно стали гідною альтернативою банкам. Тут гранично лояльно ставляться клієнтам. Не треба збирати численні документи, витрачати багато часу, відповідати на низку питань.

Мікрофінансові організації дотримуються кількох основних принципів:

 • прозорість;
 • оперативність;
 • доступність;
 • конфіденційність.

Прямо зараз можна оформити позику онлайн E Groshi. Компанія почала функціонувати лише у 2018 році, але завдяки грамотним рішенням, розвитку та лояльності до клієнтів вийшла на гідний рівень. Тут можуть отримати гроші у борг абсолютно всі категорії населення. Неодноразово оформлялися позики інвалідами та пенсіонерами, фрілансерами та домогосподарками, студентами та військовослужбовцями. Досить високий відсоток схвалення за заявками, які подають особи з поганою кредитною історією. У МФО розуміють, що у кожного можуть виникнути тимчасові фінансові труднощі, але це не означає, що людину слід розглядати як неблагонадійного громадянина.

Умови видачі позик

Видаються кредити без відмови лише громадянам України. Необхідно пред'явити паспорт та ідентифікаційний номер. Потенційному клієнту має бути від 21 до 65 років. Є відразу кілька вигідних пакетів, залежно від яких визначається відсоткова ставка, але в середньому це 0,5% на добу. Максимально можна оформити позику онлайн на суму до 20 000 гривень терміном до 31 дня. У разі схвалення заявки гроші переказуються на банківську картку. Важливо, щоб вона належала тому, хто подає анкету. Це може бути картка будь-якого банку, який працює в межах України. Щоб заповнити заявку, необхідно мати пристрій з доступом до мережі інтернет.

Обов'язково створюється особистий кабінет E Groshi. Вказується лише основна інформація. Усі дані мають бути актуальними. Якщо з якихось причин клієнт забуде пароль від свого облікового запису, його без проблем вдасться відновити за допомогою електронної пошти. E Groshi здійснюється виключно власником кабінету. Далі необхідно заповнити спеціальну анкету. Вказується ПІБ, актуальний номер телефону, адреса електронної пошти, фактична адреса проживання, сімейний стан, рівень доходу. Обов'язково потрібно погодитися на обробку персональних даних.

З комп'ютера або іншого пристрою на сайт завантажуються дві перші сторінки паспорта. Надсилається заявка. Якщо МФО схвалює анкету, то видається кредит онлайн на картку. Важливо, щоб банк-емітент працював у межах України, а картку видано на ім'я того, хто хоче отримати позику.

Варіанти погашення

Обов'язково потрібно своєчасно сплатити борг, щоб уникнути неприємностей із МФО та зберегти хорошу кредитну історію.

Є кілька варіантів погасити позику онлайн:

 • в особистому кабінеті;
 • на касі будь-якого банку;
 • через термінал самообслуговування;
 • у відділенні МФО.

Можна скористатися функцією пролонгації. З цією метою достатньо відкрити особистий кабінет, визначитися з терміном продовження позики. Обов'язково треба погасити поточні відсотки.

Переваги компанії

Оформити мікрокредити слід з наступних причин:

 • мінімальний пакет документів;
 • жодних поручителів, заставного майна та довідок про доходи;
 • гарантія конфіденційності;
 • високий відсоток затвердження заявок;
 • оперативність виконання операцій;
 • кілька варіантів погашення.

Можна отримати промокод через партнерські програми або підписавшись на розсилку листів електронною поштою. Постійно проводять цікаві акції. Відгуки про компанію дозволять сформувати правильне рішення.