Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan
0.01%
на перший кредит
Розмір 1-го кредиту: 100.00 - 20000.00 грн.
Макс сума: 20000.00 грн.
Термін: 1 - 35 дней
Ставка: 1.50%

Сума займу

500.00 грн

На термін

50 дн

Розмір 1-го кредиту: 100.00 - 20000.00 грн.
Макс сума: 20000.00 грн.
Термін 1 - 35 днів
Ставка: 1.50%
Комісія: 3000 грн.
До виплати: 10000 грн.
Порівняти з іншими банками Оформити заявку

Позика та кредит в компанії Gcredit

Непроста економічна ситуація, нестабільність фінансового стану цілих сімей, постійне зростання цін змушують мільйони українців звертатися до компаній, які займаються видачею грошей у борг. Причому все рідше мікрокредити оформлюють у банках. Причин такої тенденції – кілька. Перше – до клієнтів постійно посилюються вимоги. Друге – треба чекати кілька годин, а то й днів, доки буде ухвалено рішення про заявку. Третє – далеко не всі категорії громадян можуть чисто теоретично розраховувати на позитивний вердикт.

Є хороший альтернативний варіант ― оформити позику онлайн Gcredit. Компанія зарекомендувала себе як надійний посередник з кредиторами із лояльним ставленням до клієнтів. Видаються лише нецільові позики, а отже – не треба буде повідомляти про те, на що були витрачені гроші. Це дуже важливий момент, адже нерідко такі фінанси беруться банально до зарплати. Тобто клієнт не купує якусь конкретну річ. Він купує продукти харчування, засоби особистої гігієни, оплачує комунальні платежі тощо. Відповідно, йому незручно збирати численні чеки та довідки.

Умови отримання позик

Для того, щоб отримати кредит без відмови, необхідно відповідати мінімальним вимогам:

 • вік від 18 до 70 років;
 • українське громадянство;
 • наявність ідентифікаційного номера;
 • мобільний телефон.

У мікрофінансовій компанії є максимально вигідні умови. При першому обігу процентна ставка мізерна 0,01%, далі – 1% на добу. Можна отримати позику на суму від 500 до 20 000 гривень. До речі, у більшості інших МФО максимальний ліміт приблизно 10-15 тисяч. Заявки розглядаються протягом 15-20 хвилин. якщо прийнято рішення взяти кредит, умови Gcredit виявляться приємним сюрпризом.

У разі схвалення заявки, кошти перераховуються на картку миттєво. Підійде «пластик» будь-якого банку, який працює в межах України. Але карта обов'язково повинна належати тому, хто має намір оформити кредит. Ця інформація ретельно перевіряється автоматично системою. Не треба намагатися обдурити МФО, інакше будуть серйозні підстави відмовити.

Способи погашення заборгованості

У компанії передбачено кілька зручних варіантів, за допомогою яких можна внести необхідну суму:

 • термінали самообслуговування;
 • на касі будь-якого банку;
 • виконавши вхід до особистого кабінету обраної компанії.

Необхідно вказувати правильні реквізити, якщо вибрано варіант із касою банку. Найчастіше передбачено комісію. Те саме стосується й погашення заборгованості за допомогою платіжного терміналу. Тут треба знайти пункт меню «Банківські операції» та перейти до розділу конкретної МФО. Найкраще погасити кредит онлайн у власному кабінеті. Відвідати свій обліковий запис можна в будь-який час доби, у будні та вихідні дні. Для того, щоб здійснити вхід до особистого кабінету сервісу, необхідно ввести власний логін та пароль.

Позитивні аргументи на користь МФО

Якщо прийнято рішення взяти кредит, то обов'язково необхідно взяти до уваги такі переваги:

 • мінімальний пакет документів;
 • без поручителів, довідок про доходи та заставного майна;
 • рішення буде озвучено буквально за кілька хвилин;
 • отримати гроші можна на картку будь-якого банку;
 • оформляють позику пенсіонери та студенти, інваліди та військовослужбовці, мами в декреті та домогосподарки.

Вже не обов'язково розглядати пропозиції виключно від банків. Тут треба бути готовим до того, щоб відповідати низці вимог. Набагато зручніше звертатися до мікрофінансової організації, яка має бездоганну репутацію.