Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan
0.00%
на перший кредит
Розмір 1-го кредиту: 500.00 - 7000.00 грн.
Макс сума: 10000.00 грн.
Термін: 1 - 35 дней
Ставка: 1.80%

Сума займу

500.00 грн

На термін

50 дн

Розмір 1-го кредиту: 500.00 - 7000.00 грн.
Макс сума: 10000.00 грн.
Термін 1 - 35 днів
Ставка: 1.80%
Комісія: 3000 грн.
До виплати: 10000 грн.
Порівняти з іншими банками Оформити заявку

Позика та кредит в компанії GoFinGo

Кожен бажаючий зможе взяти кредит без відмови GoFinGo. Компанія є частиною великого холдингу, що функціонує в межах одразу кількох країн – України, Данії, Чехії та Литви. З 2015 року є можливість отримати гроші у борг у нашій країні. Сумніватися в репутації компанії точно не слід. Тут завжди йдуть назустріч клієнтам, які намагаються зробити умови максимально вигідними, надають позички всім категоріям населення.

Умови отримання грошей

Є кілька основних аспектів, на яких слід зробити особливий наголос. Можна оформити кредит онлайн на суму до 10 000 гривень на строк до 30 днів. Початківцям надається безвідсоткова позика. При наступних зверненнях нараховується 2,5% суми на добу.

Отримати гроші у борг можуть лише повнолітні громадяни України. Необхідно надати ідентифікаційний номер. Також знадобиться номер мобільного телефону та адреса електронної пошти. Потрібна банківська картка, яка буде оформлена на ім'я того, хто звертається. Вона може бути видана будь-якою фінансовою компанією, яка функціонує в межах України.

Взяти кредит досить просто:

  1. Відвідайте офіційний сайт організації. Визначитися із сумою та терміном позики. Необхідно скористатися спеціальним калькулятором, що дозволить дізнатися точну суму до повернення з огляду на відсотки.
  2. Здійснення реєстрації. Потрібно ввести лише мінімальні дані. Вказувати винятково актуальну правдиву інформацію. Створюється особистий кабінет Гофінго, доступ до якого має тільки власник.
  3. Надсилається заявка, очікується прийняття рішення. Розглядається анкета протягом кількох хвилин. Якщо прийнято позитивний вердикт, то клієнту переказуються гроші на банківську картку.

Ще простіше отримувати другий, третій та такі кредити. Вже є власний обліковий запис. Необхідно лише виконати в нього вхід, визначитися з терміном та сумою та надіслати заявку. Якщо раніше клієнт сумлінно погасив заборгованість, йому 100% схвалять анкету.

Варіанти погашення позики

Без проблем вдасться сплатити борг. Оптимальний варіант – особистий кабінет GoFinGo. У такому разі вдасться сплатити заборгованість у будь-який час доби. Не буде нараховано комісію. Кошти зараховуватимуться на рахунок миттєво. Потрібно лише увійти до свого облікового запису та вибрати пункт «Погасити позику». Відгуки клієнтів теж кажуть, що такий спосіб є найкращим.

Можна вирушити до представництва компанії. На сьогоднішній день офіси компанії функціонують лише у найбільших містах країни. Ще один варіант – скористатися платіжним терміналом. Необхідно знайти відповідний пункт у розділі «Банківські операції».

Чому варто взяти мікрокредити тут?

Є близько десяти вагомих аргументів на користь конкретної компанії, серед яких слід зазначити:

  • політика, орієнтована клієнта;
  • кілька варіантів погашення;
  • оперативність заповнення заявки;
  • позику онлайн можуть отримати різні категорії населення;
  • можливість дострокового погашення позик з виплатою відсотків, нарахованих за період;
  • реструктуризація та пролонгація, завдяки чому вдасться уникнути неприємностей;
  • промокод дозволяє брати участь у цікавих акціях.

У компанії проводять досить активну роботу з усіх напрямків. Тут регулярно вивчають настрої цільової аудиторії. Робляться рішення, завдяки чому можна видавати кредит, умови якого виявляться привабливими для найвибагливіших громадян. Просто зараз можна перейти на офіційний сайт, ознайомитися з актуальними пропозиціями, виконати кілька простих дій та отримати гроші у борг.