Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan
0.01%
на перший кредит
Розмір 1-го кредиту: 100.00 - 10000.00 грн.
Макс сума: 15000.00 грн.
Термін: 1 - 35 дней
Ставка: 1.60%

Сума займу

500.00 грн

На термін

50 дн

Розмір 1-го кредиту: 100.00 - 10000.00 грн.
Макс сума: 15000.00 грн.
Термін 1 - 35 днів
Ставка: 1.60%
Комісія: 3000 грн.
До виплати: 10000 грн.
Порівняти з іншими банками Оформити заявку

Позика та кредит в компанії Grivni

Вже багато хто оформив позику в Гривні і зумів оцінити всі переваги звернення до компанії. Функціонує вона лише у межах України. Кошти в борг надаються виключно в гривнях. Відгуки Grivni свідчать про те, що МФО не дарма стрімко розвивається, купуючи нових клієнтів, багато з яких стають постійними. Кошти, отримані як позика, можна використовувати на будь-які цілі. Тут не вимагають чек або довідки про те, як конкретно були витрачені фінанси.

Є власний сайт, на якому можна дізнатися всю актуальну інформацію. Розроблено приємний та зрозумілий інтерфейс. Для того щоб користуватися всіма послугами, необхідно створити особистий кабінет. Така процедура займає буквально кілька хвилин. Головне, треба вказувати лише правдиву інформацію. На сайті функціонує досить гарна служба підтримки. Компетентні фахівці дадуть відповідь на будь-які питання, що цікавлять.

Умови отримання

Позики надаються у будь-який час доби, незалежно від того, який день на календарі. Можна отримати кредит без відмови Гривні у розмірі від 100 до 15 000 строком до 30 діб. Цілком неважливо, потім конкретно будуть витрачені позикові кошти, оскільки кредити є нецільовими. Що стосується банками подібні умови зустрічаються дедалі рідше.

Мікрокредити надаються при наданні:

 • українського паспорта;
 • ідентифікаційний код;
 • банківської картки.

Не потрібно пред'являти довідку про доходи або якимось іншим чином підтверджувати свою платоспроможність. Тут не вимагають заставного майна, не треба шукати поручителя. Цілком реально оформити кредит навіть особам, які мають серйозно зіпсована кредитна історія.

Щоб взяти кредит, необхідно:

 • відвідати офіційний сайт МФО;
 • визначитися із сумою та строком;
 • розрахувати підсумкову суму з допомогою кредитного калькулятора;
 • заповнити заявку.

У МФО досить високий відсоток схвалення, тому шанси отримання позитивного вердикту хороші. Відразу після ухвалення рішення переказуються гроші на картку банку. Вся процедура займає трохи більше 15 хвилин.

Варіанти погашення заборгованості

Для того щоб сплатити кредит онлайн, необхідно вибрати один із кількох зручних варіантів. Оптимальним можна назвати погашення заборгованості через особистий кабінет. У такому разі не буде нараховано комісію, гроші переказуються на рахунок миттєво, виконати операцію можна у будь-який час доби, по буднях та вихідних. Вхід здійснюється за допомогою введення логіну та пароля.

Альтернативний варіант – звернутися до одного з відділень. Представництва функціонують у багатьох великих містах країни. З повним переліком адрес можна ознайомитися безпосередньо на сайті. Якщо пред'явити реквізити, то без проблем можна сплатити заборгованість на касі будь-якого банку, який працює в Україні. Ще один варіант – скористатися терміналом самообслуговування, знайшовши відповідний пункт у розділі «Банківські операції».

Переваги сервісу

Якщо ухвалено рішення оформити кредит, умови мікрофінансової організації виявляться максимально вигідними:

 • з документів лише український паспорт та ІПН;
 • не потрібні довідки про доходи та поручителі;
 • не треба пред'являти заставне майно;
 • рішення за заявкою приймається протягом лічені хвилини;
 • понад 90% схвалених анкет;
 • промокод Гривні дозволить отримати додаткові переваги;
 • гроші нараховуються на картку будь-якого українського банку;

Існує кілька хороших варіантів погашення. Фактично кожен може оформити позику онлайн, витративши мінімум зусиль та часу.