Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan
%
на перший кредит
Розмір 1-го кредиту: 500.00 - 3000.00 грн.
Макс сума: 10000.00 грн.
Термін: 1 - 35 дней
Ставка: 1.98%

Сума займу

500.00 грн

На термін

50 дн

Розмір 1-го кредиту: 500.00 - 3000.00 грн.
Макс сума: 10000.00 грн.
Термін 1 - 35 днів
Ставка: 1.98%
Комісія: 3000 грн.
До виплати: 10000 грн.
Порівняти з іншими банками Оформити заявку

Позика та кредит в компанії Lovilave

Для того, щоб взяти кредит Lovilave, достатньо витратити мінімум часу. Немає потреби навіть виходити з дому. Весь процес здійснюється в Інтернеті. Основна особливість такої організації – оформити позику онлайн допомагає не реальна людина, а спеціальний робот Волі. Від клієнта потрібна мінімальна кількість документів і буквально 10-15 хвилин вільного часу. Наразі вирішити свої фінансові труднощі можна в режимі онлайн, що вже встигли оцінити тисячі українців.

Умови видачі позик

За першого звернення видаються мікрокредити ЛовіЛайф на суму від 500 до 3 000 гривень. Якщо клієнт сумлінно виконує свої зобов'язання, максимальний ліміт збільшується до 10 000. Передбачена можливість пролонгації. Хороший варіант зберегти хорошу кредитну історію, уникнувши нарахування пені. Якщо громадянин оформляє другу позику, йому автоматично надається статус ВІП.

Тут є досить низький розмір процентної ставки. Так, оформивши позику на суму 1 000 грн., строком до 30 днів, загальна переплата становить лише 594 грн. Докладніше розрахувати розмір переплат можна за допомогою кредитного калькулятора. Він розміщений безпосередньо на офіційному сайті компанії. Оформляючи кредит, умови, як і вимоги є максимально прозорими. У компанії повністю відсутні якісь «підводні камені».

Видаються позики особам, які:

 • досягли повнолітнього віку;
 • мають українське громадянство;
 • є актуальна банківська картка.

Роботом обов'язково буде розглянуто заявку, незалежно від місця роботи та проживання, соціального статусу, рівня доходу та якихось інших аспектів. Не потрібно надсилати скан-копії документів. Не обов'язково підтверджувати наявність прибутку.

Оформити кредит онлайн досить просто:

 • відвідати сервіс, вказавши на калькуляторі бажаний розмір кредиту та строк;
 • у форматі діалогу заповнити невелику анкету;
 • надіслати заявку та протягом хвилини дізнатися про рішення;
 • вказати номер банківської картки;
 • у разі позитивного рішення – отримати кредит без відмови ЛовіЛайф.

На всіх етапах помічником виступатиме робот Волі. Необхідно зареєструвати власний кабінет. Доступ до нього буде лише у власника. Навіть співробітники організації не можуть виконувати жодних операцій.

Принципи погашення

На сервісі пропонується відразу кілька швидких, надійних та зручних методів оплати за кредитом:

 1. На сайті. Необхідно виконати вхід до особистого кабінету. Праворуч вгорі є клавіша «Оплатити». Потрібно тільки ввести запитані роботом дані.
 2. Через термінал. У Терміналі практично будь-якої компанії можна сплатити заборгованість, відкривши розділ «Банківські операції».
 3. На касі банку. Достатньо відвідати будь-яке відділення, захопивши із собою платіжні реквізити. Гроші можуть надійти на рахунок протягом 72 годин. Потрібно врахувати цей аспект.

Чому обирають МФО?

Серед численних переваг звернення до МФО, необхідно наголосити на наступних:

 • простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • завдяки чат-боту клієнт отримує гарного помічника;
 • у разі схвалення заявки кошти надходять на картку миттєво;
 • не потрібно відповідати на велику кількість питань;
 • мінімальний пакет документів для оформлення;
 • можна отримати промокод, що відкриває додаткові привілеї;
 • схвалюється понад 95% заявок.

Завжди можна вивчити відгуки Lovilave. Така інформація дозволить дізнатися про думку тих, хто вже стикався з МФО. На основі отриманих даних можна проаналізувати плюси, мінуси та особливості звернення до організації. Як наслідок, приймається виважене осмислене рішення.