Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan
%
на перший кредит
Розмір 1-го кредиту: 1500.00 - 5000.00 грн.
Макс сума: 5000.00 грн.
Термін: 1 - 35 дней
Ставка: 2.20%

Сума займу

500.00 грн

На термін

50 дн

Розмір 1-го кредиту: 1500.00 - 5000.00 грн.
Макс сума: 5000.00 грн.
Термін 1 - 35 днів
Ставка: 2.20%
Комісія: 3000 грн.
До виплати: 10000 грн.
Порівняти з іншими банками Оформити заявку

Позика та кредит в компанії Monetka

Серед численних МФО багато хто воліє отримувати кредит без відмови «Монетка». Сервіс зарекомендував себе виключно з позитивного боку. Пропонуються класичні умови видачі грошей в борг. Перераховуються кошти після розгляду заявки на картку будь-якого банку, який функціонує в Україні. Продуманий досить приємний і зрозумілий інтерфейс. В меню є всі розділи, що дозволяють отримати відповіді на ці запитання. Сервіс є одним з кращих на ринку, що доводить активність з боку клієнтів.

Основні умови позики

Для того щоб взяти кредит «Monetka», необхідно бути повнолітнім, мати українське громадянство. Буде потрібен активний номер мобільного телефону, паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер. Позики надаються всім категоріям населення, починаючи від офіційно працюючих громадян, закінчуючи особами з поганою кредитною історією. У сервісі досить високий відсоток схвалення заявок.

Для того щоб взяти позику онлайн, потрібно виконати кілька простих дій:

 1. Увійти на офіційний сайт організації. Скориставшись електронним калькулятором порахувати конкретну суму до погашення, ввівши бажаний розмір кредиту і термін. Натискається «Отримати кредит».
 2. Заповнення анкети. Вказуються дані паспорта, номер ІПН, інформація про банківську картку. Бажано всі заповнені поля перевірити перед відправкою заявки.
 3. Здійснюється перевірка банківської картки. Вона обов'язково повинна належати тому, хто подає заявку. Якщо прийнято позитивне рішення, то на вказаний номер телефону відправляється СМС з кодом. Необхідно ввести пароль, після чого на картку банку надходять кошти.
 4. При першому зверненні доступні мікрокредити «Монетка» до 3 000 гривень. Потім ліміт збільшується. Видаються позики терміном від трьох до 30 днів. Заповнити заявку можна вдень і вночі, в будні і у вихідні дні.

Виплата кредиту:

 • здійснити особистий вхід «Monetka», використовуючи прив'язану до аккаунту картку;
 • відвідавши відділення будь-якого українського банку, надавши необхідні реквізити;
 • за допомогою терміналів самообслуговування, наприклад - Приватбанк.

Ніхто не може спрогнозувати майбутнє. Цілком реально, що у клієнта виникнуть проблеми з погашенням заборгованості. Не варто переживати. Є можливість скористатися пролонгацією. Такий вихід із ситуації дозволить погасити кредит без нарахування штрафних санкцій і зберегти нормальну кредитну історію. Більш того, компанія настільки лояльно ставиться до клієнтів, що надає бонус у вигляді трьох днів після закінчення терміну, які не передбачають нарахування пені.

Переваги сервісу:

 • отримати кредит онлайн можна в будь-який час доби, по буднях і у вихідні;
 • не передбачені будь-які приховані комісії та інші «підводні камені;
 • пролонгація не обмежується за часом, а тому можна продовжити термін навіть на тижні;
 • кількість полів в анкеті, які потрібно заповнити ― мінімальне;
 • проводиться строго законна діяльність;
 • переказ грошей на картку протягом лічених хвилин;
 • є кілька варіантів погашення кредиту.

Сервіс вже неодноразово доводив свою надійність і зручність. Тут дотримуються принципи клієнтоорієнтованості. Організація виявиться приємним сюрпризом і суттєво змінить думку про кредити. Все ж багато хто не бажає пов'язуватись з банками, розуміючи, що доведеться відповідати ряду вимог, збирати численні документи, довго чекати відповіді. Тут все набагато простіше, що і пояснює тенденцію до поступового завоювання МФО ринку фінансових послуг.