Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan
0.01%
на перший кредит
Розмір 1-го кредиту: 500.00 - 7000.00 грн.
Макс сума: 7000.00 грн.
Термін: 1 - 35 дней
Ставка: 1.75%

Сума займу

500.00 грн

На термін

50 дн

Розмір 1-го кредиту: 500.00 - 7000.00 грн.
Макс сума: 7000.00 грн.
Термін 1 - 35 днів
Ставка: 1.75%
Комісія: 3000 грн.
До виплати: 10000 грн.
Порівняти з іншими банками Оформити заявку

Позика та кредит в компанії Money4you

На ринку мікрокредитування постійно спостерігається активність. Регулярно оформляються позики, і навіть з'являються нові МФО. Одним з останніх заявив про себе сервіс, що видає позику онлайн Money4you. Тут відразу почали проводити політику клієнтоорієнтованості. Отримати гроші можна протягом 20 хвилин, перебуваючи у будь-якій точці країни. Не обов'язково відвідувати офіс організації.

Отримати мікрокредити можуть усі, хто їх потребує:

 • студенти;
 • пенсіонери;
 • інваліди;
 • фрілансери;
 • мами у декреті.

Не обов'язково бути офіційно працевлаштованим, маючи нагоду підтвердити джерело доходу. Не доведеться залучати родича чи друга як поручитель. Не будуть запитувати в компанії та майно, яке використовується як застава. Важко уявити такі лояльні умови з боку банку. Швидше навпаки, такі фінансові установи з кожним роком посилюватимуть вимоги до потенційних клієнтів, намагаючись мінімізувати ризики.

Умови видачі грошей

Кожен, хто звернувся вперше, може оформити кредит онлайн до 10 000 гривень. У разі успішного погашення максимальний ліміт зростає до 15 тисяч. Процентна ставка на рівні 1,75% на добу. Термін кредитування від двох до 30 днів.

Кошти перераховуються тільки на банківську картку. Вона обов'язково має належати тому, хто звертається. Є ще кілька вимог – українське громадянство, наявність ідентифікаційного коду, мобільного телефону та електронної адреси. Оформити кредит без відмови можуть лише повнолітні особи.

Вся процедура займає не більше 20 хвилин:

 • вибір бажаної суми та строку;
 • заповнення спеціальної анкети;
 • відправка заявки та очікування рішення;
 • отримання фінансів на вказану картку банку.

Можна отримати Маніфою промокод, що гарантує додаткові переваги.

Особливості погашення

Сплатити заборгованість можна одним із двох способів. Перший – на касі будь-якого українського банку, надавши правильні реквізити. Другий – здійснити вхід до особистого кабінету. У такому разі не буде комісій, а гроші надходять на рахунок миттєво.

Якщо своєчасно не сплатити заборгованість, то нараховуються штрафні санкції. Бажано повідомити кредитора про наявність тимчасових фінансових труднощів. Можна активувати функцію пролонгації. З такою метою треба увійти у власний аккаунт, відвідати розділ «Кредити» та вибрати один із відповідних термінів продовження позики. Навіть відгуки Money4you клієнтів свідчать про те, що обов'язково треба скористатися таким шансом, що дозволить уникнути штрафних санкцій та зберегти гарну кредитну історію.

Переваги організації

Можна виділити досить багато причин, через які слід взяти кредит саме в цій організації:

 • особисті дані надійно захищені;
 • регулярно надаються промокоди, проводяться акції;
 • не треба залучати поручителів;
 • можливість продовжити термін позики;
 • високий відсоток схвалення за заявками;
 • позики видаються вдень і вночі, у будні та вихідні.

Тут оперативно можна отримати кредит, умови – оптимальні, все максимально прозоро та зрозуміло. Краще підписатися на спільноти організації у соціальних мережах. Тоді вдасться не тільки бути в курсі останніх новин, а й постійно отримувати запрошення для участі у вигідних акціях. У групах надаються промокоди. Звернення до компанії, безперечно, виявиться правильним рішенням. Якщо терміново знадобилися гроші, немає можливості зайняти у близьких та друзів, то мікрофінансова організація завжди прийде на допомогу, у чому переконалися тисячі наших громадян.