Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan
0.01%
на перший кредит
Розмір 1-го кредиту: 500.00 - 10000.00 грн.
Макс сума: 50000.00 грн.
Термін: 1 - 35 дней
Ставка: 1.90%

Сума займу

500.00 грн

На термін

50 дн

Розмір 1-го кредиту: 500.00 - 10000.00 грн.
Макс сума: 50000.00 грн.
Термін 1 - 35 днів
Ставка: 1.90%
Комісія: 3000 грн.
До виплати: 10000 грн.
Порівняти з іншими банками Оформити заявку

Позика та кредит в компанії Selfiecredit

Фінансові труднощі знайомі практично всім. Досить складно прожити життя, не маючи ніколи матеріальних проблем. Коли терміново знадобилися кошти, то завжди можна взяти кредит «SelfieCredit». Сервіс протягом декількох років займається наданням фінансів в борг. Тут передбачені хороші умови для клієнтів. Національний банк ретельно контролює діяльність організації, гарантуючи конфіденційність і надійність. Вже велика кількість наших громадян зуміли оцінити переваги звернення до компанії. Тут прекрасно розуміють, що конкретно бажає отримати потенційний клієнт.

Умови видачі позик

Тут все досить просто і зрозуміло. Кредит без відмови видається офіційно безробітним, пенсіонерам, студентам. Можуть отримати гроші в борг навіть особи із зіпсованою кредитною історією. Не доведеться пред'являти довідку, що підтверджує постійність доходів. Не потрібно задіювати осіб в якості поручителів. Також немає необхідності шукати заставне майно. Складно уявити подібну лояльність з боку банку.

При першому зверненні ставка всього 0,01% на добу. Можна отримати кредит строком від 5 днів до 26 тижнів, що досить довго як для МФО. Видаються позики сумою від 500 до 50 000 грн. Якщо порівнювати цю організацію з конкурентами, то тут можна говорити про більш широкі масштаби. Наприклад, переважна більшість МФО верхній ліміт встановлює в межах 10-15 тисяч гривень. Тут можна отримати набагато більше. Те ж саме стосується терміну кредитування. Найчастіше можна взяти позику на період до 10-15 днів. Якщо потрібен на більш тривалий період кредит, умови «SelfieCredit» дозволяють отримати гроші, повернувши їх через 26 тижнів.

Оформляється позика особам старше 18 років. Інші вимоги:

 • картка будь-якого банку;
 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код.

Для отримання грошей в борг необхідно виконати кілька простих кроків. Спочатку відвідати офіційний сайт, визначившись з сумою і терміном позики. Далі ― заповнюється заявка і робиться Селфі, після чого дані відправляються системі. Якщо анкета схвалена, то за допомогою СМС коду підписується договір, а гроші надходять на зазначену картку.

Погашення заборгованості

Для того щоб погасити мікрокредит «СелфіКредіт,» необхідно скористатися одним з нижчеперелічених методів:

 • відкривши особистий кабінет, перейшовши в розділ «Погашення»;
 • через банківську касу;
 • використовуючи платіжний термінал.

Всі ці способи відрізняються простотою, оперативністю і надійністю. Будь-який позичальник швидко розбереться в нюансах сплати. Головне, внести гроші своєчасно, не змушуючи організацію нараховувати штрафні санкції.

Основні переваги

Доцільно, що хочеться розуміти, чому слід звернутися саме сюди. Все-таки є досить багато конкурентів. У потенційного клієнта завжди є можливість вибору.

Слід виділити основні критерії на користь конкретної організації:

 • легкість і оперативність оформлення;
 • максимально проста форма анкети;
 • оптимальна процентна ставка по кредиту;
 • цілодобове функціонування сервісу;
 • прозорі умови видачі позик;
 • відсутність будь-яких прихованих платежів і комісій;
 • гарантія конфіденційності особистих даних клієнтів;
 • довгий період кредитування.

Кожен може вивчити відгуки «Селфікредіт». Така інформація дозволить визначити для себе плюси і мінуси МФО. Можна не сумніватися, що організація залишить по собі виключно позитивне враження. Сюди обов'язково потрібно звернутися, якщо виникли матеріальні труднощі.