Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan
0.01%
на перший кредит
Розмір 1-го кредиту: 300.00 - 15000.00 грн.
Макс сума: 23000.00 грн.
Термін: 1 - 35 дней
Ставка: 1.00%

Сума займу

500.00 грн

На термін

50 дн

Розмір 1-го кредиту: 300.00 - 15000.00 грн.
Макс сума: 23000.00 грн.
Термін 1 - 35 днів
Ставка: 1.00%
Комісія: 3000 грн.
До виплати: 10000 грн.
Порівняти з іншими банками Оформити заявку

Позика та кредит в компанії УкрПозика

Для громадянина, якому терміново потрібен кредит, умови УкрПозики виявляться максимально привабливими. Сервіс працює у віддаленому режимі. Не треба витрачати час на відвідування офісу, відстоювати тривалі черги. У компанії дотримуються кількох основних принципів, які й визначили її успіх.

Тут гарантують повну конфіденційність. Родичі, друзі чи колеги по роботі не дізнаються, коли і на яку суму клієнт оформлював позику. Пропонуються прозорі умови. Немає жодного «підводного каміння», з яким асоціюються деякі фінансові компанії. У МФО лояльно ставляться до своїх клієнтів. Якщо виникли якісь фінансові труднощі, можна скористатися функцією пролонгації. Погана кредитна історія не виявиться причиною, через яку відмовляють у видачі грошей. Тут чудово усвідомлюють, що у кожного минулого були фінансові тимчасові труднощі.

Умови надання позик

Досить часто оформлюють онлайн кредит до зарплати. Це справді хороший варіант, оскільки позики є нецільовими. Не доведеться пред'являти якісь довідки чи чеки.

Отримати кошти можуть всі категорії громадян:

 • студенти та пенсіонери;
 • інваліди різних груп;
 • особи з поганою кредитною історією;
 • домогосподарки та матері в декреті;
 • безробітні.

Не треба залучати поручителів, шукати заставне майно. У МФО не вимагають подавати довідку про доходи. За першого звернення можна взяти кредит до 10 000 гривень. Постійні клієнти одержують до 15 тисяч. Звертаючись уперше, клієнт оформляє безвідсотковий кредит. Видаються позики на строк від 7 до 30 днів. Тут мінімальні вимоги до позичальників. Це обов'язково має бути повнолітній громадянин України. Потрібно пред'явити код платника податків. Ще знадобиться актуальний номер мобільного телефону. Також потрібна карта будь-якого банку, який працює в межах України.

Кредити без відмови оформляються так:

 • за допомогою віртуального калькулятора розраховується конкретна сума до погашення з огляду на розмір тіла кредиту та його термін;
 • оперативна реєстрація на сервісі, що дозволить створити власний кабінет Укрпозику;
 • верифікація банківської картки, на балансі якої понад дві гривні;
 • заповнення та відправлення анкети.

Сервіс автоматично перевіряє інформацію. Приймається рішення. Якщо вердикт позитивний, то кошти вирушають на банківську картку.

Способи погашення заборгованості

Для оплати кредиту необхідно вибрати один із кількох зручних методів. Можна виконати вхід до свого облікового запису на офіційному сайті організації. Альтернативний варіант – користуватися терміналами самообслуговування Paymarket, 24NonStop, EasyPay. Працює гаряча лінія. Якщо виникнуть труднощі з погашенням, компетентні співробітники обов'язково прийдуть на допомогу.

Якщо не внести своєчасно оплату, то щодня нараховуватиметься пеня у розмірі 1,5% від загальної суми кредиту. Також погіршується кредитна історія. Завжди можна скористатися функцією пролонгації. Треба увійти до свого кабінету та обрати термін продовження позики.

Переваги компанії

МФО упевнено закріпилося на ринку. Тут працюють лише найкращі фахівці.

Мікрокредити Укрпозики асоціюються з такими перевагами:

 • гарантія захисту особистої інформації клієнта;
 • кілька зручних методів погашення;
 • сервіс працює без будь-яких перерв, немає вихідних днів;
 • мінімальний відсоток відмови за заявками;
 • у компанії дотримується принципу конфіденційності;
 • оформити позику онлайн можуть усі категорії населення;
 • можливість продовжити термін погашення заборгованості.

Додатковим помічником після ухвалення рішення виявляться відгуки клієнтів організації.