Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan
0.01%
на перший кредит
Розмір 1-го кредиту: 200.00 - 9000.00 грн.
Макс сума: 9000.00 грн.
Термін: 1 - 35 дней
Ставка: 2.00%

Сума займу

500.00 грн

На термін

50 дн

Розмір 1-го кредиту: 200.00 - 9000.00 грн.
Макс сума: 9000.00 грн.
Термін 1 - 35 днів
Ставка: 2.00%
Комісія: 3000 грн.
До виплати: 10000 грн.
Порівняти з іншими банками Оформити заявку

Позика та кредит в компанії Ваша Готівочка

Хорошу конкуренцію банківським установам останнім часом складають МФО. Сьогодні функціонує кілька десятків таких організацій. Можна взяти кредит «Готівочка» на лояльних умовах. Тут працюють за принципами надійності, зручності і оперативності. На гідному рівні стандарти обслуговування.

Істотно відрізняється організація від конкурентів тим, що тут пропонують численні бонуси, знижки, акції. Особливий підхід до нових клієнтів. Регулярно проводиться розіграш цінних призів і реальних грошей. Промокод «Vasha Gotivochka» теж доступний, але отримати його досить складно. Ознайомитися з акціями, які заплановані найближчим часом, можна безпосередньо на сайті.

Компанія має Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи, що дозволяє займатися фінансовими послугами. Є і ліцензія, роздільна вести господарську діяльність в даному напрямку. Загалом, з документами все в повному порядку.

Умови отримання

Девіз компанії ― «Гроші швидко і просто». Він повністю себе виправдовує. Позика онлайн «Готівочка» оформляється протягом декількох хвилин. Видається на суму до 9 тисяч гривень під 2% на добу. Період кредитування ― до 16 днів. Видаються кошти особам у віці 18-60 років.
Є два варіанти отримання. Перший ― звернутися в одне з численних представництв компанії, другий ― отримати на банківську картку переклад. Для оформлення кредиту треба пред'явити лише український паспорт і ідентифікаційний номер. Заявку можна подати, перебуваючи вдома або на роботі через інтернет. На офіційному порталі потрібно пройти процедуру реєстрації та верифікації.

На сайті доступний онлайн-калькулятор. Використовуючи бігунок, вдасться вибрати розмір кредиту і термін. При першому зверненні пропонується не максимальний ліміт. Він збільшується, якщо клієнт своєчасно погасить кредит. Коли підібрана оптимальна сума і період позики, необхідно натиснути «Отримати позику».

На головній сторінці сайту вказуються такі дані:

 • ПІБ;
 • ідентифікаційний номер;
 • дата народження;
 • електронна пошта;
 • номер мобільного.

Щоб отримати кредит без відмови, потрібно поставити галочку біля «Ознайомлений з правилами позики». Якщо хочеться завжди бути в курсі останніх новин, то треба підписатися на розсилку. Тепер можна закінчувати реєстрацію. В кінці відправляється SMS і пароль необхідно ввести у відповідне поле. Увійшовши в особистий кабінет, потрібно знову вказати номер картки. Виконується її верифікація. З такою метою сервіс спочатку списує символічну суму, відправляючи СМС. Потрібно підтвердити факт власності картки, після чого організація дозволить завершити процедуру реєстрації.

Варіанти погашення:

 • в банківській касі, повідомивши правильні реквізити;
 • увійшовши в власний кабінет в розділі «Оплатити позику»;
 • в будь-якому відділенні компанії.

В незалежності від того, який саме метод буде обраний, він виявиться мобільним і зручним.

Переваги

З огляду на відгуки «Готівочка», все більше громадян замислюються над оформленням кредиту саме тут. Дійсно, в компанії зуміли ідеально організувати весь процес оформлення, видачі та погашення.

Можна підкреслити цілий ряд позитивних аргументів:

 • оперативність виконання всіх операцій;
 • прозорі і повністю зрозумілі умови;
 • можливість звернутися в стаціонарне вуличне відділення організації;
 • привілеї для тих, хто звертається вперше;
 • постійно проводяться різні акції та розіграші призів;
 • проводиться політика конфіденційності.

Тепер зрозуміло, чому організація активно розвивається, незважаючи на високий рівень конкуренції.