Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan
0.01%
на перший кредит
Розмір 1-го кредиту: 500.00 - 3500.00 грн.
Макс сума: 3500.00 грн.
Термін: 1 - 35 дней
Ставка: 1.49%

Сума займу

500.00 грн

На термін

50 дн

Розмір 1-го кредиту: 500.00 - 3500.00 грн.
Макс сума: 3500.00 грн.
Термін 1 - 35 днів
Ставка: 1.49%
Комісія: 3000 грн.
До виплати: 10000 грн.
Порівняти з іншими банками Оформити заявку

Позика та кредит в компанії Verocash

На українському ринку мікрокредитування не так багато компаній, які мають відношення до Європи. Позика онлайн Verocash, оформлена протягом лічених хвилин, дозволить зрозуміти, що про таку західну якість обслуговування клієнтів. МФО є частиною великої компанії Management Financial Group, яка працює у багатьох європейських країнах. Особливо активна діяльність відзначається Сході й у центрі континенту.

Тут є кілька принципів, взятих за основу. Кредити без відмови видаються всім верствам населення. Не буде причиною відмови відсутність офіційного джерела доходу. Все ж таки велика кількість громадян отримують заробітну плату «в конвертах». Часто оформляють позику особи, які мають зіпсовану кредитну історію. Тут не цікавитимуться, на що конкретно витрачено фінанси. Кредит онлайн є нецільовим. Його можна витратити на придбання меблів, продуктів харчування, техніки, взуття та одягу і не лише. Часто за позикові кошти оплачують різні послуги або вирушають у невелику подорож.

Умови кредитування

Той, хто звертається вперше, може взяти кредит Верокеш розміром до 5000 гривень. Якщо вчасно сплатити заборгованість, то ліміт збільшується до 7 тисяч. Ставка складає 1,65% на добу. Оформлюються позики терміном від 8 до 30 днів.

Як клієнти можуть виступати громадяни України, яким виповнилося 18 років. З документів потрібно лише паспорт та ідентифікаційний номер. Також для оформлення позики необхідно мати картку будь-якого українського банку, мобільний номер телефону та електронну пошту.

Мікрокредити оформляються таким чином:

  • за допомогою калькулятора розраховується підсумкова сума погашення;
  • заповнюється та надсилається заявка;
  • процес верифікації банківської картки;
  • протягом 11 хвилин прийде відповідь.

У разі, коли ухвалено схвальне рішення, протягом п'яти хвилин гроші опиняться на банківській картці.

Методи погашення

У компанії передбачили відразу кілька хороших та оперативних способів, за допомогою яких можна сплатити внести кошти та виконати свої зобов'язання. Оптимально погасити позику Verocash через власний аккаунт. Увійти до свого кабінету можна у будь-який зручний час. Сервіс працює цілодобово.

Ще один варіант – відвідати банківське відділення. Необхідно пред'явити платіжні реквізити, де буде вказано інформацію про ПІБ та номер договору. Скориставшись терміналами самообслуговування, зокрема IBox, City24, EasyPay.

Якщо з якихось причин не вдається своєчасно внести кошти, необхідно звернутися до співробітників компанії. Вони розкажуть, як можна оформити пролонгацію. Такий крок дозволить уникнути нарахування пені, зберігши гарну кредитну історію. Усього доступно до 12 пролонгацій. Можна продовжити термін дії договору до 30 днів. Пропонується відразу кілька програм з пролонгації.

Чому оформляють позики у компанії?

Поступово кількість тих, хто вирішує взяти кредит Верокеш, лише зростає. Така тенденція пояснюється лояльними умовами.

Слід виділити основні переваги організації:

  • сервіс функціонує як 24/7;
  • компанія працює повністю легально;
  • простота та оперативність оформлення позики;
  • численні позитивні відгуки від клієнтів;
  • всі операції виконуються у віддаленому режимі, відвідуючи особистий кабінет.

Той, хто шукає змоги оформити кредит, умови організації обов'язково оцінить. Велика кількість громадян різного соціального статусу зуміли отримати тут позику. Не треба витрачати багато часу, збирати велику кількість документів, відповідати на різні питання та доводити свою платоспроможність.