Быстрозайм
Cashberry CreditPlus ШвидкоГроші ForzaCredit
MyCredit Moneyveo Money4you Ваша Готівочка
GrivnaMan
0.01%
на перший кредит
Розмір 1-го кредиту: 1000.00 - 7000.00 грн.
Макс сума: 12000.00 грн.
Термін: 1 - 35 дней
Ставка: 1.70%

Сума займу

500.00 грн

На термін

50 дн

Розмір 1-го кредиту: 1000.00 - 7000.00 грн.
Макс сума: 12000.00 грн.
Термін 1 - 35 днів
Ставка: 1.70%
Комісія: 3000 грн.
До виплати: 10000 грн.
Порівняти з іншими банками Оформити заявку

Позика та кредит в компанії Zecredit

Тих, кого цікавить кредит, умови Zecredit обов'язково зацікавлять. Українська компанія вже кілька років займається видачею позик. Потрібно витратити близько п'яти хвилин і гроші опиняться на банківській картці. Абсолютно не важливо, скільки показує годинник, яка дата на календарі. Сервіс функціонує без перерв та вихідних.

МФО працює так, що навіть найвибагливіші громадяни стають клієнтами. Наприклад, можна отримати промокод Зекредит. У відповідне поле, при реєстрації власного облікового запису, треба ввести комбінацію more12. На повторну позику вдасться отримати знижку 40% у контексті процентної ставки.

Також діє програма лояльності постійних клієнтів. Обов'язково слід передплатити розсилку листів. Потрібно вказати актуальну адресу електронної пошти. У такому разі вдасться знати останні новини. Відгуки про компанію свідчать про те, що тут дотримуються принципів прозорості, оперативності та актуальності.

Умови отримання грошей

У МФО видають мікрокредити на суму від 500 до 7000 гривень. За першого звернення пропонується пільгова ставка під 0,5%, а потім – 1,7% на добу. Оформити позику можна терміном до 30 днів.

Є лише мінімальні вимоги до клієнтів. Взяти кредит може громадянин України, якому виповнилося 18 років. З документів знадобиться лише паспорт та ідентифікаційний номер. Також необхідно мати чинний номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Якихось інших вимог в організації немає.

Видаються кредити без відмови протягом кількох хвилин. Потрібно слідувати конкретному алгоритму:

 • вибрати потрібну суму та строк;
 • внести дані у спеціальну анкету;
 • пройти процедуру верифікації картки банку;
 • надіслати заявку та дочекатися рішення.

Враховуючи, що сервіс схвалює практично всі анкети, швидше за все буде винесено позитивний вердикт. Гроші відразу перераховуються на банківську картку. Важливо, щоби на її балансі було більше двох гривень. Лише так вдасться пройти процедуру верифікації.

Варіанти оплати позики

Щоб погасити кредит онлайн, необхідно витратити мінімум часу, вибравши один із таких способів:

 • через термінал ПриватБанку;
 • на касі будь-якого банку, пред'явивши реквізити;
 • виконавши вхід до власного кабінету ЗеКредит.

Останній варіант є оптимальним. Тут не передбачена комісія, а здійснити транзакцію можна у будь-який час доби. Якщо виникли фінансові проблеми, немає можливості своєчасно погасити заборгованість, то можна вдатися до пролонгації. З цією метою підписується новий договір. Щоб продовжити позику, необхідно лише сплатити невелику комісію.

Плюси оформлення кредиту

Просто зараз можна вивчити відгуки компанії від громадян, які вже встигли скористатися її послугами.

Слід виділити основні переваги зі слів клієнтів:

 • мінімальна кількість документів;
 • оперативність виконання операцій;
 • сервіс функціонує без перерв та вихідних;
 • гарантується повна конфіденційність даних;
 • є можливість продовжити термін погашення позики;
 • вхід до власного кабінету дозволяє постійно контролювати стан позик.

Мікрофінансова організація виявиться надійним помічником у тяжкій ситуації. Тут практично немає відмов. Оформити позику можуть безробітні, пенсіонери, студенти тощо. Навіть, якщо у людини неабияк зіпсована кредитна історія, вона має високі шанси отримати позитивний вердикт. У будь-який час реально відвідати офіційний сайт компанії, вивчити умови, заповнити і відправити анкету.