Быстрозайм
Alexcredit MyCredit КачайГроші Ваша Готівочка
CreditPlus Сcloan SOS Credit Євро Гроші
ForzaCredit CreditKasa Moneyveo GoFinGo
Miloan ШвидкоГроші My Zaim Grivni
CashRush Є Гроші Tengo Optimazaim
Zecredit Money4you KoshelOK Твоя Позика
KUMO Gcredit CashPoint Monetka
УкрПозика Cashberry Verocash Credyt
Neocredit Credit1 Selfiecredit Lovilave
Традиція Creditnice Cash KF Cashpoint1
Dinero
кредит под маленький процент

Беремо кредит під низький відсоток

Коли бажаюча взяти позику людина починає розбиратися, під який відсоток дають кредит в банках і МФО, він зауважує, що умови можуть дуже сильно відрізнятися. Тому виникає питання про те, як знайти організацію, звернення до якої буде найвигідніше. Можна вручну вивчити сайти всіх компаній, ознайомившись з умовами в кожній з них. Але є спосіб простіше. Сервіс «ONLINEMONEY» дозволяє швидше і зручніше взяти кредит під маленький відсоток, оскільки він в автоматичному режимі порівнює пропозиції від різних компаній. Розберемося, чому так сильно розрізняються умови, і як підібрати найвигідніші буквально в пару кліків.

Чому різняться умови?

Намагаючись з'ясувати, який банк дає кредит під найнижчий відсоток, ви могли зацікавитися, чому умови так сильно розрізняються.

Це обумовлено декількома факторами:

  1. Величиною компанії. Великі банківські організації та МФО вже мають велику базу клієнтів, регулярно звертаються до них за позиками. Тому їм немає потреби сильно знижувати ставки. А ось початківці компанії, яким потрібно якось переманювати клієнтів у конкурентів побільше, часто роблять умови більш вигідними. Це дозволяє їм швидше залучати людей.
  2. Рекламними акціями. Практично всі кредитні організації періодично пропонують особливо вигідні умови, скористатися якими можна тільки протягом певного часового проміжку. Це дозволяє в короткі терміни залучити багато позичальників.
  3. Різними стратегіями. Великий банк може працювати тільки з добре забезпеченими платоспроможними клієнтами, у яких стабільні доходи. Такі люди, в більшості випадків, справно сплачують борги. Отже, видаючи їм позики, банк практично не ризикує, тому пропонує кредити під низький відсоток. У той же час невелика МФО може працювати зовсім з іншою категорією клієнтів ― з людьми, що мають скромні і непостійні доходи. Така компанія ризикує куди більше, тому і підвищує відсоткові ставки.


Це лише деякі з факторів ― насправді їх куди більше. Однак навіть з цього списку стає зрозуміло, що в залежності від фінансової ситуації, людині будуть доступні різні умови. Чим більше платоспроможний клієнт, тим більше до нього довіри з боку кредитних організацій, і тим більш вигідними пропозиціями він може скористатися.

Як взяти кредит під маленький відсоток?

Щоб взяти кредит під відсоток з максимальною вигодою для себе, потрібно знайти організацію, яка готова запропонувати кращі умови саме у вашій ситуації. Як було зазначено вище, це завдання можна вирішити двома способами. Перший - перебирати сайти вручну, вивчаючи всі умови самостійно. Другий ― скористатися сервісом «ОНЛАЙНМАНІ», щоб заощадити безліч часу, і точно не пропустити найвигіднішу пропозицію.

Щоб дізнатися, який банк чи МФО дає кредит під найнижчий відсоток, досить просто скористатися нашим фільтром:

  • вкажіть, на яку суму позики розраховуєте;
  • визначте термін, на який хочете взяти гроші;
  • активуйте підбір пропозицій під ваші запити.

Після цього на екран буде виведено список організацій, що пропонують потрібні вам умови. Також ви відразу побачите, під який відсоток дають кредит в кожній з них. Це дозволить миттєво порівняти всі доступні пропозиції і вибрати оптимальний варіант. Таким чином, за допомогою «ONLINEMONEY» взяти кредит під маленький відсоток можна швидко і зручно.

Варто відзначити, що наш агрегатор збирає інформацію не з традиційних банків, а з мікрофінансових організацій. Вони мають цілий ряд переваг:

  1. Швидкість обробки заявок. На відміну від банків, в більшості випадків МФО дають відповідь протягом 10 хвилин. Вам не доведеться чекати розгляду заявки протягом кількох днів.
  2. Гроші в той же день. Зазвичай сума позики зараховується на карту протягом години, особливо якщо ви звертаєтеся в МФО онлайн, через сайт.
  3. Високий відсоток схвалення. Мікрофінансові організації менш вимогливі до позичальників, ніж банки. Вони видають кредити готівкою під низький відсоток навіть людям з поганою кредитною історією. Для МФО важливіше, чи можете ви виплачувати борг зараз, а не те, чи були у вас проблеми з банками в минулому.

Довідка про доходи не обов'язкова. Цікавлячись, під який відсоток дають кредит в Україні, ви напевно помітили, що практично завжди банки вимагають офіційного працевлаштування для видачі позики. У МФО все простіше ― отримати гроші в борг може навіть безробітний, якщо у нього є якісь інші джерела доходу або разові підробітки. Це головні причини, чому багато людей звертаються саме в мікрофінансові організації, а не в традиційні банки. З ними простіше співпрацювати, і можна отримати гроші терміново, буквально протягом години після оформлення заявки. Це особливо зручно, коли сталося щось непередбачене, і потрібно знайти кошти якомога швидше.

«ONLINEMONEY» збирає пропозиції тільки від надійних МФО, добре зарекомендували себе за роки роботи, і мають багато позитивних відгуків від уже зверталися до них клієнтів. У будь-яку з цих компаній можна подавати заявку абсолютно без застережень. Тому якщо хочете взяти кредит готівкою під мінімальний відсоток, спробуйте прямо зараз скористатися сервісом «ОНЛАЙНМАНІ». Буквально через хвилину ви вже будете знати, яка з безлічі МФО пропонує найоптимальніші умови для позики потрібної вам суми. Після цього залишиться лише уважно, не допускаючи помилок, заповнити заявку, а потім трохи почекати, поки вона буде розглядатися. І навіть якщо в одній МФО відмовлять, ви тут же можете звернутися в іншу, адже ми завжди пропонуємо відразу кілька вигідних варіантів.