Быстрозайм
Alexcredit MyCredit КачайГроші Ваша Готівочка
CreditPlus Сcloan SOS Credit Євро Гроші
ForzaCredit CreditKasa Moneyveo GoFinGo
Miloan ШвидкоГроші My Zaim Grivni
CashRush Є Гроші Tengo Optimazaim
Zecredit Money4you KoshelOK Твоя Позика
KUMO Gcredit CashPoint Monetka
УкрПозика Cashberry Verocash Credyt
Neocredit Credit1 Selfiecredit Lovilave
Традиція Creditnice Cash KF Cashpoint1
Dinero
срочно взять микрозаем онлайнмани

Де терміново взяти мікропозику?

Бувають ситуації, коли гроші потрібні буквально в цю саму хвилину. Варіанти з банківськими кредитами відпадають, так як доведеться зібрати чимало документів, виконати ряд вимог, відшукати гарантії платоспроможності. Існує гарна альтернатива ― мікропозика. Наш сервіс позик і кредитів «ОНЛАЙНМАНІ» допоможе ознайомитися з МФО, які активно працюють в даному напрямку. Тут зібрані виключно надійні мікрофінансові організації, що пропонують оформити позику на максимально вигідних умовах. Кількість тих, хто бере гроші в борг у таких фінансових компаній, стрімко збільшується.

Мікропозики в Україні: особливості та переваги

Є кілька варіантів такого кредитування. Один з найбільш популярних ― гроші до зарплати. Видається строком на 2-3 тижні приблизно, сумою до 5-7 тисяч гривень. Погашаються єдиним платежем основне тіло кредиту і нараховані відсотки. Часто МФО пропонують взяти позику з мінімальною переплатою на рівні 0,1%. Але настільки приємна практика спрямована тільки для нових клієнтів. Такий маркетинговий хід дозволяє поліпшити свою привабливість, зацікавити нових позичальників, закріпитися на ринку.

Мікропозики з пільговою процентною ставкою можна взяти при виконанні ряду умов:

 • людина вперше звернулась в організацію;
 • максимальна сума відверто невисока;
 • погасити треба до дедлайну, прострочення неприпустимі;
 • терміни теж обмежені ― приблизно 20-25 днів.

Мабуть, це найновіші позики, які дають усім. Але є й інші варіанти отримання позики, наприклад - довгострокові. Цілком реально відшукати пропозиції від МФО з сумами в 20 000-30 000 гривень. Ставки нижчі ― близько 0,5%. Багато в чому можна провести аналогію з класичними споживчими кредитами, які видаються банками. Але набагато логічніше звернутися саме в мікрофінансову організацію, адже тут досить лояльні вимоги до клієнтів. Наприклад, немає необхідності збирати безліч документів, найчастіше досить паспорта та іншого документа, що підтверджує особу.


Переваг у мікропозик чимало. Такий варіант більш привабливий, ніж банківські кредити. Можна взяти мікропозики без перевірок. Вся процедура оформлення займає буквально 15-20 хвилин. Багато МФО пропонують виконати необхідні операції в віддаленому режимі. Організації співпрацюють з особами, у яких негативна кредитна історія, чого не можна сказати про банки. Плюс мікрокредитів ―  їх цілком реально взяти в будь-який час доби, в будні, вихідні та святкові дні.

Як взяти мікропозику в 2021 році?

Тематичний сервіс кредитів «ОНЛАЙНМАНІ» ― ресурс, на якому можна побачити найбільш оптимальні МФО, що функціонують в Україні. Мікрофінансові організації активно видають позики різним категоріям населення, навіть пенсіонерам, студентам та інвалідам.

Оформити позику можна одним з двох варіантів:

 • офіційний сайт МФО;
 • представництво компанії.

Як правило, виконати необхідні операції можна в будь-який час доби. Виняток ― на сайті ведуться технічні роботи, що буває вкрай рідко. Немає якоїсь прив'язки до конкретної території, регіону або населеного пункту.

Для того щоб взяти мікропозику онлайн, треба виконати кілька простих дій:

 • відвідати офіційний ресурс МФО, де слід пройти швидку реєстрацію;
 • відкривається доступ до особистого кабінету;
 • вказати в полях кредитного калькулятора цікавлять термін і суму позики;
 • ввести необхідні дані в рядки анкети;
 • при необхідності завантажити скан копію паспорта та інших документів;
 • відправити заявку і дочекатися результату;
 • взяти мікропозику на картку;
 • залишається тільки підтвердити згоду з умовами.

Найчастіше кошти надходять миттєво на картку після схвалення заявки та введення необхідних реквізитів. Що стосується оформлення позики в офісі, то такий варіант теж досить оперативний.

Кілька важливих порад

Мікропозики, які дають всім сьогодні, не є рідкістю. Але не слід поспішати з вибором МФО. Можна відвідати наш сервіс кредитування і позик «ОНЛАЙНМАНІ», а також врахувати наведені нижче рекомендації:

 • обов'язково слід вибирати організацію, що має відповідну ліцензію;
 • умови кредитування повинні бути максимально доступними, щоб не виникло серйозного фінансового навантаження на бюджет;
 • відгуки про позики конкретної організації допоможуть краще зрозуміти, варто вибирати конкретний варіант чи ні;
 • можна без проблем відшукати безвідсотковий кредит, особливо серед нових МФО;
 • більшість фінансових структур розробляють програми лояльності для постійних клієнтів, пропонуючи максимально вигідні умови тим, хто на регулярній основі оформляє позики;
 • іноді, завдяки введенню спеціального промокодом, можна отримати більш низьку процентну ставку або інші привілеї;
 • відмінно, якщо мікрофінансова організація надає можливість пролонгації.

Можна відвідати форум мікропозик, на якому обговорити з іншими користувачами конкретні МФО і пропозиції від них. Фахівці порадять, яка програма найбільш вигідна. Також вони готові поділитися рекомендаціями з приводу того, як взяти позику особам з поганою кредитною історією в якомога коротший період часу. Якщо врахувати слушні поради, мікропозику на карту вдасться отримати буквально до півгодини. Відсутність довідки про доходи або заставного майна, зіпсована кредитна історія не стануть причиною відмови, якщо приділити достатню кількість часу пошуку спеціалізованої фінансової компанії. Через високий рівень конкуренції в даному сегменті ринку організації буквально змушені пропонувати більш лояльні умови, з метою залучення нових клієнтів. Як наслідок, позика без відмови може бути оформлена з мінімальною процентною ставкою протягом декількох хвилин і навіть в режимі онлайн. МФО в даному контексті вже давно перевершили класичні банки, тому кількість клієнтів тут стрімко збільшується.