Быстрозайм
Alexcredit MyCredit КачайГроші Ваша Готівочка
CreditPlus Сcloan SOS Credit Євро Гроші
ForzaCredit CreditKasa Moneyveo GoFinGo
Miloan ШвидкоГроші My Zaim Grivni
CashRush Є Гроші Tengo Optimazaim
Zecredit Money4you KoshelOK Твоя Позика
KUMO Gcredit CashPoint Monetka
УкрПозика Cashberry Verocash Credyt
Neocredit Credit1 Selfiecredit Lovilave
Традиція Creditnice Cash KF Cashpoint1
Dinero
экспресс займ на карту онлайнмани

Де взяти експрес позику на картку?

У зв'язку зі складним економічним становищем експрес кредити в Україні стали особливо цікавити більшу частину населення. Гроші можуть гостро знадобитися в будь-який момент на операцію, придбання ліків, купівлю або ремонт побутової техніки, поїздку, внесення оплати за навчання та ін. Вітрина позик і мінікредітов «ONLINEMONEY» розповість, куди краще звертатися, і як швидко отримати необхідну позику.

Особливості експрес кредитування

Експрес займ ― це видача незначних грошових сум із зарахуванням на іменну банківську карту. При цьому цілі кредитування можуть бути різними. Подібні послуги надають мікрофінансові організації або банки всім громадянам України віком від 18 до 65 років.

Експрес кредити мають багато переваг:

 • оперативне обслуговування;
 • доступність для всіх категорій населення, включаючи пенсіонерів, студентів, військовослужбовців, мам в декреті, безробітних;
 • схвалення запиту від осіб з поганою кредитною історією;
 • можливість користуватися коштами на свій розсуд, що не звітуючи перед кредитором;
 • скринінгова програма, завдяки якій процес перевірки даних позичальника відбувається в прискореному режимі;
 • отримання матеріальної допомоги в режимі онлайн, не покидаючи будинок або офіс.

Бажаючи взяти позику на картку, враховуйте недоліки подібної форми кредитування:

 • процентна ставка до 2,5%, що пов'язано з ризиками неповернення, а також зі своєрідною платою за оперативне обслуговування;
 • невелика сума позики (до 15 тис. при першому зверненні), що пояснюється високими ризиками для компанії-кредитора.


Де брати експрес credit?

Експрес позики як спосіб доходів для банківських структур не представляють особливої ​​цінності. Незважаючи на допустимі підвищені відсоткові ставки, банки воліють видавати довгострокові позики на великі суми. Позичальника ретельно перевіряють за офіційними баз і просять пред'явити докази платоспроможності, що дає гарантію на повернення грошей.

Однак в силу популярності термінових позик, банки теж надають таку послугу, але висувають жорсткі вимоги до кандидатів. Наприклад, просять довідку про доходи.
У МФО терміновий кредит отримати легше. Подібні компанії працюють з усіма категоріями населення без довідок з місця роботи, застави, поруки. При цьому вся процедура може проходити в онлайн-форматі, 24/7, без вихідних і святкових днів.

Вам варто звернутися в МФО за позикою, якщо:

 1. У банку не дають позику з якої-небудь причини. Наприклад, у вас низький кредитний імідж, або ви перебуваєте в чорному списку БКІ.
 2. Потрібна невелика сума, наприклад до 5 тисяч гривень. Як правило, банківські установи відмовляють в маленьких позиках через відсутність вигоди.
 3. Гроші потрібні зараз, а не завтра. Взяти миттєвий кредит онлайн можна протягом 10 хвилин, коли банківський продукт швидко оформити не вийде.

Як знайти вигідну кредитну пропозицію?

Хочете взяти експрес займ онлайн, але не знаєте, як і де шукати кредитора - скористайтеся пошуковою кредитів і позик «ОНЛАЙНМАНІ». Ми співпрацюємо з ліцензованими надійними мікрофінансовими організаціями, готовими оперативно видати необхідну суму.

З нами можна взяти мінікредіт:

 • з низькими відсотками;
 • без довідки про доходи;
 • без застави та поруки;
 • без паспорта, фото, дзвінків;
 • без відмови;
 • з поганою кредитною історією.

На головній сторінці сайту налаштуйте фільтр, встановлюючи бігунок на бажаній сумі і періоді погашення. Система сама розрахує підсумкову суму і видасть список організацій з найбільш підходящими програмами. Виберіть одну з них і ознайомтеся з умовами. Після пройдіть реєстрацію, заповніть анкету на українській мові, внесіть персональні дані і чекайте рішення. У разі схвалення запиту гроші прийдуть на картку через 5-15 хвилин.

Як закрити кредитні зобов'язання?

Процес отримання кредиту на картку онлайн в МФО відрізняється оперативністю і зручністю. Не менш комфортною є процедура погашення позики. Здійснити платіж можна в особистому кабінеті на сайті кредитної організації. Це найбільш простий спосіб, при якому не стягується комісія. Також виплатити борг можна в терміналі самообслуговування, у відділенні банку, за допомогою інтернет-банкінгу.

Якщо потрібної суми на погашення боргових зобов'язань немає, скористайтеся послугою пролонгації. Продовжити термін оплати можна на 30 днів необмежену кількість разів. Єдиний нюанс ― це обов'язкова виплата відсотків, що набігли за кредитний період.

Поради від «ОНЛАЙНМАНІ»

Щоб миттєво отримати вигідний кредит на картку в автоматичному режимі, дотримуйтеся наступних рекомендацій:

 1. Подавайте запит відразу в кілька МФО. Так шанси на схвалення значно збільшаться. Вибирайте організацію з найбільш виграшними для вас програмами.
 2. Уважно заповнюйте анкету, уникаючи орфографічних помилок. Система автоматично видасть відмову при їх виявленні. В такому випадку виправте недоліки і спробуйте повторити спробу.
 3. Не намагайтеся скористатися чужими документами, так як після перевірки по базах безпеки ви потрапите в чорний список за шахрайство.

Агрегатор кредитів і позик «ONLINEMONEY» не видає гроші і не відповідає за дії фінансових організацій. Ми допомагаємо своїм клієнтам підібрати найбільш вигідну кредитну пропозицію, яка допоможе терміново отримати необхідну суму.