Быстрозайм
Alexcredit MyCredit КачайГроші Ваша Готівочка
CreditPlus Сcloan SOS Credit Євро Гроші
ForzaCredit CreditKasa Moneyveo GoFinGo
Miloan ШвидкоГроші My Zaim Grivni
CashRush Є Гроші Tengo Optimazaim
Zecredit Money4you KoshelOK Твоя Позика
KUMO Gcredit CashPoint Monetka
УкрПозика Cashberry Verocash Credyt
Neocredit Credit1 Selfiecredit Lovilave
Традиція Creditnice Cash KF Cashpoint1
Dinero
деньги в долг онлайнмани

Де взяти гроші в борг?

Складно передбачити як завтра складеться життя. Матеріальне становище може змінитися буквально за один день. Затримка заробітної плати, важка хвороба, необхідність термінової покупки чого-небудь важливого ― причини, за якими людині можуть знадобитися гроші прямо зараз. На жаль, бувають ситуації, коли немає часу чекати. З одного боку можна спробувати позичити грошей у родичів, друзів, колег по роботі або просто хороших знайомих. Але, як показує практика, далеко не кожен має можливість або бажання виручити в фінансовому плані.

Необхідно шукати якісь альтернативні варіанти. Можна гроші в борг взяти в банку. Плюс ― реально отримати досить велику суму з довгим терміном кредитування. Мінусів більше: треба відповідати цілій низці вимог. Банки хочуть бачити гарантії, надають гроші тільки повнолітнім особам, важливою є кредитна історія. Гроші в борг в Україні видаються при наявності гарантій. Банки хочуть бачити, що клієнт реально платоспроможний. Йому потрібно залучити поручителя або пред'явити довідку про доходи за останні шість місяців. Також гарною гарантією є заставне майно. Але, якщо будуть труднощі з погашенням, то його банально відберуть на законних підставах. У випадку з поручительством, ця людина змушена буде взяти на себе відповідальність за погашення позики, якщо боржник буде порушувати умови договору.

Гроші в борг від ломбарду

Є ще один варіант. Досить часто, особливо, якщо цікавлять фінанси терміново, звертаються в ломбард. Таких установ функціонує чимало по всій країні. У ломбардах гроші видаються готівкою відразу. Але, є один суттєвий нюанс. Отримати фінанси можна виключно під заставу майна. Співробітник оцінює надану техніку, ювелірні вироби або щось інше і на основі аналізу визначає суму, яку готовий запропонувати.

Гроші в борг 100% від МФО

Якщо варіант з банком або ломбардом не влаштовує, можна звернутися в мікрофінансову організацію. Наш сайт «ОНЛАЙНМАНІ» знає все про кредити і позики. Тут можна виділити як переваги, так і недоліки.


Серед плюсів:

  • не обов'язково їхати до відділення фінансової компанії, так як всі операції можна виконати в режимі онлайн, відвідавши офіційний сайт;
  • висока ймовірність схвалення заявки ― приблизно 95%;
  • МФО не вимагають додаткових гарантій повернення коштів у вигляді поруки, довідки про доходи або заставного майна;
  • найчастіше для отримання грошей в борг досить паспорта громадянина України та другого документа, що підтверджує особу (водійські права, ідентифікаційний номер, військовий квиток і так далі);
  • нереально взяти кредит з боргами в банку, чого не можна сказати про мікрофінансові організацї;
  • багато МФО надають перший займ на безкоштовній основі, тобто, з 0% переплати.

Сервіс кредитів і позик «ONLINEMONEY» створений для того, щоб знайомити потенційних клієнтів з надійними, перевіреними часом МФО. Тут зібрані тільки найкращі організації. Також активно додаються нові фінансові структури. Але, перед тим, як поповнити список черговим МФО проводиться ретельна перевірка.

Як брати гроші в борг?

З огляду на максимальну лояльність МФО, будь-хто, навіть повний новачок у фінансовій галузі, зможе без проблем оформити позику. Можна звернутися з представництво компанії. Але краще гроші в борг у грн. взяти в режимі онлайн. В такому випадку необхідно тільки пристрій з виходом в мережу інтернет. Можна займатися своїми домашніми справами, паралельно заповнюючи заявку на отримання фінансів. Як правило, форма досить проста і потрібно ввести тільки найосновніші дані. На відміну від тих же банків мікрофінансові організації не будуть цікавитися місцем роботи, рівнем доходу, кредитною історією. Хоча, від цих аспектів залежить, які гроші в борг вдасться отримати.

Практично на кожному ресурсі МФО доступна функція кредитного калькулятора. За допомогою такої програми можна самостійно розрахувати, яку конкретно суму, разом з відсотками, доведеться повернути. Обов'язково слід скористатися калькулятором, адже він показує реальні цифри, з урахуванням всіх можливих комісій, про які нерідко можуть замовчувати співробітники організації.

Не можна однозначно сказати, де гроші в борг видаються на оптимальних умовах, але варіантів досить багато. Постійно з'являються нові мікрофінансові організації, на які обов'язково слід звернути увагу. Часто такі МФО надають навіть перший кредит під 0% переплати. Також слід враховувати і репутацію організації. Завжди можна ознайомитися з відгуками клієнтів, розміщеними на різних форумах, а ті компанії, що функціонують максимально прозоро, дозволяють ділитися своєю думкою безпосередньо на їхньому сайті. Витративши мінімум часу, кожен бажаючий зможе терміново отримати в позику суму в кілька тисяч гривень.