Быстрозайм
Alexcredit MyCredit КачайГроші Ваша Готівочка
CreditPlus Сcloan SOS Credit Євро Гроші
ForzaCredit CreditKasa Moneyveo GoFinGo
Miloan ШвидкоГроші My Zaim Grivni
CashRush Є Гроші Tengo Optimazaim
Zecredit Money4you KoshelOK Твоя Позика
KUMO Gcredit CashPoint Monetka
УкрПозика Cashberry Verocash Credyt
Neocredit Credit1 Selfiecredit Lovilave
Традиція Creditnice Cash KF Cashpoint1
Dinero
кредит без справок и поручителей онлайнмани

Кредит без довідок про доходи і офіційного працевлаштування

Ви коли-небудь чули про те, щоб банки видавали кредити без офіційного працевлаштування? На фоні сучасної ситуації це звучить фантастично. Дійсно, щоб отримати хоча б мінімальну позику, вам доведеться відвідати не один кабінет, заморочитись з поручителями та вигадати ідеальну історію, для чого саме вам потрібні кошти. Такі події досить недоречні, якщо мова йде про терміновий кредит. Немає часу на те, щоб збирати довідки та виправдовуватися перед рідними, номери телефонів яких вас також попросять вказати у договорі? Що робити, коли ви шукаєте кредит без відсотків на короткий термін, а вам відмовляють всі банки?

Для отримання грошей без поручителів та довідки про доходи вам потрібно звернутись не у відділення банку, а до мікрофінансових організацій. Це дуже зручно, бо оформлення займу проводиться онлайн без участі поручителів та рідних.

Коли може знадобитись швидкий кредит:

 • оплата комунальних послуг;
 • погашення іншого кредиту;
 • оплата товарів та послуг у магазині;
 • оформлення лікування у лікарні;
 • оплата відпустки, яку ви не планували;
 • терміновий ремонт автомобіля.

Ситуації у житті можуть бути різними, але якщо мова йде про термінову позику, тут потрібно приймати швидке рішення. Найшвидший варіант – це звернутися до МФО, де вам переведуть кошти на картку протягом 30 хвилин.

Як знайти мікрофінансову організацію?

Якщо ви побачили у Мережі рекламу по типу «дам гроші під відсотки без застави», це не гарантія, що усе пройде без проблем. Велика кількість кредиторів займається шахрайством та обманюють клієнтів, пропонуючи нереальні відсотки та липові договори. Щоб не натрапити на подібні компанії, скористайтесь сервісом підбору «ONLINEMONEY», який гарантує законність усіх кредитних угод від перевірених МФО.


На які показники ми орієнтуємося:

 • наявність усіх документів та дозволів від НБУ;
 • якість обслуговування клієнтів;
 • відгуки від реальних користувачів;
 • актуальність пропозицій по відсотковим ставкам;
 • позиція у рейтингу МФО.

Як правило, більшість часу люди витрачають саме на пошуки кредиторів, а ми вже зробили цю роботу за вас. На сайті розміщений список надійних МФО по всій території України.

Що таке довідка про доходи?

Документ, який підтверджує статус офіційного працевлаштування громадянина України, називають довідкою про доходи. Щоб її отримати, потрібно відправляти запит на порталі ДПС (Державної податкової служби). В залежності від багатьох факторів, таку довідку можна отримати протягом години, або декількох діб. Але, навіть якщо ви маєте такий документ на руках, це не є гарантією, що банк схвалить вам кредит на необхідну суму. Щоб уникнути цієї процедури та взяти гроші в кредит без довідки про доходи, заповніть краще заявку до МФО на нашому сайті.

Етапи оформлення позики

Мікрофінансові організації пропонують доступні позики на кращих умовах, і для цього вам потрібно пройти кілька послідовних етапів:

 1. Заповнюємо інформацію у кредитному калькуляторі на сайті «ОНЛАЙНМАНІ» та відправляємо запит на сервіс автоматичного підбору.
 2. Використовуючи певні алгоритми, система підбере для вас актуально інформацію про МФО, які зацікавляться вашою заявкою, враховуючи суму та термін кредиту.
 3. Як тільки вам прийде відповідь, перейдіть на сайт кредитора та пройдіть реєстрацію.
 4. Від вас потрібна наступна інформація: ПІБ, дата народження, адреса проживання по паспорту, електрона пошта, номер мобільного телефону, дані банківської картки.
 5. Підтвердьте банківську карту через звершення платежу (це стандартна операція для прикріплення рахунку).
 6. Отримайте договір у електронній формі та погодьтесь з його умовами шляхом відправки SMS коду.
 7. Чекайте на зарахування коштів у найближчий час.

Які банки надають кредити без довідки про доходи та на таких простих умовах? Звісно, таких організацій ви не знайдете, тому МФО все більше набирають популярності серед звичайних українців, яким потрібні гроші терміново.

Переваги та недоліки мікрокредитів

Словосполучення «кредит без довідок про доходи» вже достатньо, щоб назвати мікропозику однією з найкращих послуг на кредитному ринку.

Які саме ви отримуєте переваги та чому варто скористатися позикою в МФО:

 1. Кредитори завжди на зв'язку у цілодобовому режимі. Не потрібно звіряти час та згадувати, який сьогодні день, бо запит на оформлення позики можна зробити у будь-який момент.
 2. Мінімальний пакет документів – лише громадянський паспорт та код платника податків.
 3. Рішення по кредиту та зарахування коштів не займає багато часу. У більшості випадків середній час на обслуговування клієнта становить 20-30 хвилин. Для постійних позичальників час може зменшитись до 10 хвилин.
 4. Не потрібні довідки про доходи, поручителі та дані кредитної історії з БКІ.
 5. Отримання кредиту незалежно від місцезнаходження клієнта.
 6. Це далеко не усі переваги, якщо ви оформлюєте кредити готівкою без офіційного працевлаштування. Щоб детально ознайомитись з перевагами співпраці з МФО, зверніться до спеціалістів організації.

Які є недоліки:

 • потрібно мати банківський рахунок та підключення до Інтернету;
 • відносно висока відсоткова ставка;
 • короткий термін для погашення боргу;
 • великі штрафи за недотримання умов договору.

Якщо своєчасно погасити борг у МФО, ви не зіштовхнетесь із недоліками мікрокредитування. При достроковому погашені сума боргу зменшується і ви можете заощадити чималу суму коштів.

Як розраховується кредитна ставка у МФО?

Як взяти кредит без довідки про доходи вигідно та без суттєвих переплат? Для цього на сайті «ONLINEMONEY» є вбудований кредитний калькулятор який допомагає підрахувати максимальну та мінімальну суму позики, скільки відсотків ви повинні заплатити та на який максимальний термін вам дозволять оформити договір. Середня відсоткова ставка у МФО становить 1-3% в день, а її остаточні цифри залежать від кредитного рейтингу та кількості попередніх звернень позичальника.

Розрахуємо кредит на наступному прикладі:
Ви зайняли 6000 гривень під 1,4% добових на термін 12 днів.
Кожен день користування коштуватиме 84 гривні.
Загальний борг на 12-й день буде складати 1008 гривень.
Варто відмітити, що у багатьох мікрофінансових організаціях можна взяти першу позику під 0,01%. Це робиться для того, щоб клієнт оцінив переваги сервісу та міг вирішити свої фінансові проблеми. Звичайно, перший кредит без довідок про доходи та поручителів не буде великим (приблизно 3000-5000 грн.).

Що робити у разі невиплати кредиту?

Якщо ви не змогли погасити борг у встановлений у договорі термін, потрібно написати кредитору та пояснити ситуацію. Краще заздалегідь дізнатися про послугу пролонгації, щоб ви без проблем змогли накопити необхідну суму та погасити позику. При ігноруванні усіх дзвінків та листів на пошту з проханням повернення грошей, вас можуть занести до списку боржників та погіршити кредитну історію. Якщо ви не зрозуміли, який банк дає кредит без довідки про доходи та як уникнути неприємних ситуацій, пов’язаних з мікрокредитами, звертайтесь до спеціалістів «ОНЛАЙНМАНІ» у режимі онлайн.