Быстрозайм
Alexcredit MyCredit КачайГроші Ваша Готівочка
CreditPlus Сcloan SOS Credit Євро Гроші
ForzaCredit CreditKasa Moneyveo GoFinGo
Miloan ШвидкоГроші My Zaim Grivni
CashRush Є Гроші Tengo Optimazaim
Zecredit Money4you KoshelOK Твоя Позика
KUMO Gcredit CashPoint Monetka
УкрПозика Cashberry Verocash Credyt
Neocredit Credit1 Selfiecredit Lovilave
Традиція Creditnice Cash KF Cashpoint1
Dinero
кредит студенту онлайнмани

Кредит студентам: де взяти позику студентам онлайн?

У період навчання у середніх та вищих учбових закладах студентам нерідко потрібні додаткові гроші для забезпечення комфортних умов проживання. Звісно, більшість молодих людей вже працюють, комусь допомагають рідні, але не завжди вони можуть звернутися до когось, щоб попросити кошти на реалізацію тих чи інших потреб. Саме тому кредит студентам надається багатьма фінансовими організаціями, причому на спеціальних умовах. Звертаючись до банку, студенти нерідко зустрічаються з проблемами оформлення позики, пов'язані з відсутністю офіційного працевлаштування. Це не є дивним, оскільки учбова програма більшості ВНЗ не дозволяє знайти час на роботу, тому більшість курсантів працюють неофіційно і ніяк не можуть підтвердити дохід.
Позика студентам в Україні може бути оформлена тільки у банку або мікрофінансовій організації. Куди краще звернутися, щоб не отримати відмову та не натрапити на високі процентні ставки? Взагалі, відсоткова ставка та сума кредиту напряму залежить від самої людини, бо деякі вже працюють офіційно у свої 20 років, навчаючись на заочному відділені. Розберемо переваги та недоліки кредитування студентів у банку та МФО.

Кредит студентам у банку

Незважаючи на молодий вік кандидатів, у більшості випадків кредити студентам видаються на загальних умовах, бо вони досягли повноліття та мають рівні права та обов'язки разом з дорослими людьми.

У результаті для оформлення позики у банку студенту знадобиться наступне:

 • паспорт громадянина України;
 • код платника податків;
 • довідка про доходи за останні 6 місяців;
 • воєнний квиток при наявності.

В залежності від конкретної ситуації працівники можуть запросити інші папірці для повної перевірки кандидата. Враховуючи вказану інформацію, кредит студенту взяти доволі важко, тому все більше вони переходять на онлайн позики, які не мають жорстких обмежень.

Кредит на навчання

Переважна категорія студентів в Україні навчається на платній основі, тому вони вимушені кожного року виплачувати чималу суму. Відомо, що при відсутності оплати за певний період від очників та заочників адміністрація може прийняти рішення про відрахування. Щоб запобігти такому розвитку подій, можна звернутись до банку та отримати цільовий кредит.

Які умови цільового кредиту на навчання:

 • студент повинен числитись у списках учбового закладу;
 • необхідно мати договір на отримання освітніх послуг;
 • банк зараховує кошти на реквізити інституту (коледжу);
 • кредити для студентів не оподатковуються відсотками;
 • пільговий період по процентам рівний встановленому терміну дії договору;
 • по закінченню навчання є ще 9 місяців на безвідсоткове погашення боргу;
 • протягом 15 років після випуску потрібно виплатити кредит повністю.


Відсоткова ставка для студентів завжди фіксована та складає 3%. Страхування, застава та поручителі не потребуються, що є великою перевагою даного виду кредитування.

Особливості пільгового кредиту на навчання:

 1. Якщо студент буде відрахований, пільговий період одразу закінчиться і необхідно буде погашати борг повністю на загальних умовах.
 2. Якщо була оформлена академічна відпустка, у платежів також наступають канікули.
 3. При переході на бюджетну основу студент повинен оплатити ту суму, як була закладена банком, а нові платежі на користь учбового закладу вже не будуть поступати.
 4. Можна отримати цільовий кредит навіть у 40 років, якщо ви заключаєте договір з інститутом.

Таким чином, ви вже знаєте де взяти гроші на навчання та які існують умови надання позики для студентів. Протягом усього періоду освоєння програми ви не переплачуєте ні одної гривні, що дуже актуально, враховуючи фінансовий стан багатьох курсантів. Не забувайте, що при розірванні договору однією з сторін (студентом або адміністрацією інституту), ви зостанетесь без пільг та повинні повернути усі кошти, які були виділені фінансовою установою.

Кредит онлайн для студентів

Якщо з оплатою навчання все добре та людина не потребує великої суми грошей, набагато простіше взяти кредит студентам на картку онлайн у мікрофінансовій організації. Звісно, для цього вам не потрібно нікуди звертатися та підписувати якісь папірці. Просто скористайтесь зручним сервісом підбору «ОНЛАЙНМАНІ» та отримайте кошти на банківський рахунок вже зараз.

Переваги мікрокредитів:

 1. Мінімальний пакет документів – вам знадобиться тільки паспорт та код платника податків.
 2. Швидкість оформлення. На заповнення анкети та розглядання кандидатури достатньо 15-20 хвилин.
 3. Мобільність. Знаходячись у будь-якому місці ви можете зайти на сайт «ONLINEMONEY» та подати заявку на позику.
 4. Зарахування коштів може здійснюватися не тільки на банківську картку, але й на електронний гаманець та інші інструменти, що залежить від можливостей самої МФО.
 5. Для мікрофінансової організації неважлива ваша кредитна історія, а також інформація про офіційне працевлаштування.

Для вирішення незначних фінансових проблем МФО підходить ідеально. Тим паче, що гроші можна отримати за 20 хвилин, знаходячись у самому інституті або у іншому місці, де є доступ до Інтернету.

Як взяти онлайн позику:

 1. Переходимо на головну сторінку брокеру «ОНЛАЙНМАНІ» та заповнюємо інформацію у кредитному калькуляторі.
 2. Система у автоматичному режимі підрахує відсоткову ставку та представить список актуальних МФО, які відрізняються найкращими умовами серед кредиторів.
 3. Із загального списку необхідно вибрати фінансову організацію та перейти на офіційний сайт.
 4. Реєструємось та створюємо власний кабінет. На персональній сторінці ви можете контролювати витрати та слідкувати за терміном погашення боргу.
 5. Прикріпіть банківську картку (краще обрати ту, яка знаходиться на обслуговуванні) з позитивним балансом для успішної ідентифікації.
 6. Після завершення реєстрації подайте заявку та дочекайтесь схвалення. На сайті кредитору є вбудований калькулятор для швидкого розрахунку позики.
 7. Після схвалення на картку будуть зараховані кошти у повному обсязі.

Як бачите, позика студентам онлайн на картку зараховується швидко та без зайвих клопотів. Щоб погасити борг, достатньо перевести кошти на реквізити компанії у мобільному додатку. Також можна розплатитись готівкою через касу банку або термінали самообслуговування. Реквізити багатьох МФО вже зареєстровані у більшості терміналів та мобільному додатку.

Що робити у разі відказу по кредиту?

Де взяти гроші студенту, якщо відмовили навіть у мікрофінансовій організації? По-перше, не потрібно хвилюватися та спробувати подати анкету у другі МФО. Можливо, у вас є незакриті кредити у інших організаціях, тому кредитор не може видати нову позику. По-друге, перевірте правильність введених даних, бо незначні помилки при заповненні заявки також призводять до відмови. По-третє, спробуйте вказати меншу суму, особливо якщо у вибраній МФО ви обслуговуєтесь вперше. На наступний раз суму можна вказувати більшу, бо кредитний рейтинг підвищується з кожною позикою. Якщо у вас залишились питання, ви можете вирішити задати їх працівникам «ONLINEMONEY» у режимі онлайн.