Быстрозайм
Alexcredit MyCredit КачайГроші Ваша Готівочка
CreditPlus Сcloan SOS Credit Євро Гроші
ForzaCredit CreditKasa Moneyveo GoFinGo
Miloan ШвидкоГроші My Zaim Grivni
CashRush Є Гроші Tengo Optimazaim
Zecredit Money4you KoshelOK Твоя Позика
KUMO Gcredit CashPoint Monetka
УкрПозика Cashberry Verocash Credyt
Neocredit Credit1 Selfiecredit Lovilave
Традиція Creditnice Cash KF Cashpoint1
Dinero GrivnaMan Lenily Додам
ПростоГроші
деньги в кредит на карту онлайнмани

Як взяти гроші в кредит на карточку?

Довідки про доходи, перевірка кредитної історії, довгі дні очікування на рішення банку – все це у минулому. На сьогоднішній день, щоб отримати гроші в кредит на карточку, не потрібно навіть виходити з дому та шукати працюючі фінансові компанії. Будь-які фінансові проблеми вирішуються швидко у дистанційному режимі без необхідності збирати купу документів. Так ви правильно зрозуміли, кредити онлайн на картку оформлюються на сайті мікрофінансової компанії, яку ви знайдете через наш сервіс пошуку «ONLINEMONEY». Від вас вимагається всього 15-20 хвилин часу для того, щоб пройти процедуру реєстрації на сайті МФО, підписати папірці та отримати кошти на банківську картку. З чого почати та які умови у швидких позиках онлайн?

Онлайн займ на картку

Практично у кожного громадянина хоча б один раз виникала гостра потреба у грошах, причому подібні ситуації трапляються раптово. У когось не вистачає грошей на закриття кредиту по іпотеці, а хтось вирішив відправитись у відпустку, але на роботі затримали зарплату. Як би там не було, а кредит онлайн на будь-яку карту ви оформите без проблем для вирішення фінансових питань.

У чому вигода швидких кредитів:

 1. Щоб оформити кредит онлайн, достатньо мати під рукою Інтернет, при цьому ваше місцезнаходження не має особливого значення.
 2. Кошти зараховуються на картку одразу після підписання електронного договору, а вся процедура по оформленню не займає більше 20-30 хвилин.
 3. Стан кредитної історії не враховується, якщо сума позики невелика. У середньому, без проблем можна зайняти до 5000 гривень.
 4. Відсоткову ставку і термін ви встановлюєте самостійно на етапі укладання договору. Таким чином, ви можете спланувати бюджет заздалегідь.
Мікрофінансові компанії працюють цілодобово те без вихідних, що дає змогу звернутися за допомогою навіть уночі.

Зручний особистий кабінет на сайті МФО, який дозволяє з легкістю контролювати поточні витрати і термін погашення кредиту.


Звісно, якщо ви отримуєте кредит онлайн на картку тільки по паспорту і коду ІПН, вам не схвалять велику суму, бо кредитор повинен врахувати потенційні ризики обслуговування тих чи інших клієнтів. Для збільшення ліміту і зниження процентної ставки, необхідно підвищити кредитний рейтинг.

Особливості кредитування онлайн

«Швидкі гроші» мають певні особливості, типові для більшості мікрофінансових організацій. Ці фактори необхідно враховувати, якщо ви вирішили скористатися послугами МФО.

Типові особливості онлайн позик:

 1. Висока відсоткова ставка. Дійсно, якщо розібратись у цьому питанні, можна відзначити «космічні» проценти, які потрібно заплатити за обслуговування. Але, онлайн кредит на картку має певні обмеження, які дозволяють не накопити велику суму боргу та швидко розрахуватись з МФО. Відсотки нараховуються кожен день і складають у середньому 0,5-1,5% на добу.
 2. Термін. Оформлюючи онлайн кредити на картку, зверніть увагу, що термін не перевищує 1-2 місяці, бо довготривалі кредитні договори сприяють швидкому збільшенню боргу.
 3. Невисокі ліміти. Чим швидше та простіше кредит, тим менше ви отримаєте. Навіть у рейтингових компаніях неможливо взяти більше 20 000 гривень, особливо при першому зверненні.

Перед тим, як взяти кредит на карту, порахуйте кількість відсотків та кінцеву ціну на обслуговування за допомогою онлайн калькулятора на сайті «ONLINEMONEY».

Як оформити позику у МФО?

Кредит на картку онлайн взяти легше, ніж вам здається. На головній сторінці «СРАВНІ» є кредитний калькулятор, у якому вам необхідно вказати бажану суму кредиту. Як тільки ви активуєте кнопку «отримати гроші», система онлайн підбору розпочне пошук мікрофінансових організацій. Ми особисто перевіряємо кожну компанію та пропонуємо своїм клієнтам тільки вигідні умови.

Що взяти кредит на карту в Україні за 15 хвилин, скористайтесь наступною інструкцією:

 1. Серед списку знайдених організацій оберіть одну, умови якої вам найбільше пасують.
 2. Перейдіть на офіційний сайт кредитора і зареєструйте власний кабінет для подальшої роботи з грошима.
 3. Вкажіть свої дані та прикріпіть банківську картку. На рахунку потрібно мати декілька гривень, щоб система перевірила актуальність обслуговування картки.
 4. Подайте заявку кредитору і дочекайтесь відповіді, яка прийде на внутрішню пошту особистого кабінету.
 5. Отримайте договір у електронній формі та уважно його прочитайте. Важливо відмітити для себе графік погашення боргу, щоб не опинитися у неприємній ситуації.
 6. Кошти зарахуються на банківську картку протягом 5 хвилин з моменту підписання договору.

Як бачите, взяти кредит онлайн на картку не важко, головне уважно заповнювати анкету і притримуватись підказок на сайті.

Способи повернення кредиту

Для зручності клієнтів більшість МФО пропонують різні способи погашення боргу з мінімальною комісією. Якщо ви хочете розрахуватись з кредитором якнайшвидше, скористайтесь власним кабінетом на сайті компанії, де вбудована така функція. Також платіж не складно здійснити через мобільний додаток або у терміналі самообслуговування. У касі банку є можливість оплатити заборгованість готівкою, вказавши реквізити МФО.

Чи дадуть мені позику?

Як взяти кредит, коли немає постійного джерела доходу, а кредитна історія не відрізняється своєю ідеальністю? Чи можна взяти позику, якщо я студент? Які б питання ви на задавали, відповідь буде завжди одна: «Взяти кредит на картку можуть усі без виключення громадяни». Політика мікрофінансових компаній так, що гроші у борг можуть зайняти будь-які категорії населення, не зважаючи на їх соціальний статус та недоліки з роботою. Якщо ви зарекомендуєте себе перед кредитором з найкращої сторони, вам буде автоматично збільшений ліміт та знижена відсоткова ставка. Основні вимоги до позичальника обмежуються лише віком та наявністю громадянства України.

Як розраховується онлайн позика?

Щоб порахувати кількість відсотків, вам не потрібно брати в руки калькулятор та поглиблюватись у математичні основи. Достатньо скористатись онлайн калькулятором, який розраховує кредити на картку автоматично.

Приведемо приклад розрахунків по онлайн кредиту:

 1. Сума позики 11 000 гривень під 1,2% в день на термін 14 днів.
 2. 1,2% від 11 000 – це 132 гривні, які ви будете сплачувати кожен день.
 3. За 14 днів сума накопичиться до 1 848 гривень (132 х 14 днів = 1848).
 4. Загальна сума боргу при своєчасній оплаті складатиме 12 848 гривень.

Погодьтесь, отримати кредит онлайн на таких умовах не тільки зручно, але й вигідно. Так ви переплачуєте значну суму, але кошти зараховуються на вашу картку протягом 15 хвилин, що може врятувати вас у тій чи іншій ситуації.

Чому люди обирають сервіс «ОНЛАЙНМАНІ»?

Сервіс підбору «ONLINEMONEY» допомагає простим українцям взяти кредит онлайн на картку та робить все для того, щоб ваші гроші були у безпеці. Багатоступенева перевірка кредиторів та порівняння пропозицій з конкурентами дає на виході оптимальні відсоткові ставки і забезпечує прозорість усіх дій. На нашому сайті представлена повна інформація про мікрофінансові організації, яка допоможе вам зробити правильний вибір та не допустити проблемних ситуацій. Якщо ми прострочили платіж по графіку або не можете правильно заповнити анкету на сайті МФО, просто зверніться до наших спеціалістів і ми вирішимо будь-які питання за лічені хвилини.