Быстрозайм
Alexcredit MyCredit КачайГроші Ваша Готівочка
CreditPlus Сcloan SOS Credit Євро Гроші
ForzaCredit CreditKasa Moneyveo GoFinGo
Miloan ШвидкоГроші My Zaim Grivni
CashRush Є Гроші Tengo Optimazaim
Zecredit Money4you KoshelOK Твоя Позика
KUMO Gcredit CashPoint Monetka
УкрПозика Cashberry Verocash Credyt
Neocredit Credit1 Selfiecredit Lovilave
Традиція Creditnice Cash KF Cashpoint1
Dinero GrivnaMan Lenily Додам
ПростоГроші
займ по СМС онлайнмани

Як взяти кредит чи позику через СМС?

Сучасні технології відкривають для людства нові можливості. Наприклад, раніше, з метою оформлення кредиту, обов'язково потрібно було вирушати до представництва фінансової компанії. Доводилося вистоювати чергу, заповнювати різні анкети, надавати документи. На процедуру отримання грошей у борг потрібно було витрачати багато часу. Тепер можна оформити швидку позику по СМС.

Можна виділити дві основні переваги:

 1. Доступність. Сьогодні всі від школярів до пенсіонерів користуються мобільними телефонами. Щоб отримати СМС кредит, потрібно мати доступ до Інтернету. Підійде будь-яка модель телефону.
 2. Оперативність. Операції виконуються у віддаленому режимі у будь-який час. Мобільна позика оформляється протягом 15-20 хвилин. У разі схвалення заявки гроші відразу надходять на картку і ними можна користуватися. Не має значення, який час на годиннику, який день тижня на календарі.

СМС кредитування останнім часом є неймовірно популярним. Громадянам подобається простота, оперативність, прозорість. Тим не менш, тривала процедура оформлення позики в банках відверто вимотує, забирає багато часу. У випадку із мікрофінансовими організаціями все набагато простіше.

Отримати СМС кредит на картку

Оформити позику за таким принципом досить просто. Необхідно відкрити вітрину вибору кредитів «ОНЛАЙНМАНІ». Сервіс функціонує без перерв та вихідних. Ми зібрали найвигідніші пропозиції від провідних мікрофінансових організацій. Як тільки з'являється нова МФО, ми обов'язково аналізуєм її, вивчаємо основні принципи роботи і, якщо компанія реально гідна, включаємо її до списку. Оформляючи SMS кредити, треба мати під рукою мобільний телефон.
Після ознайомлення з актуальними пропозиціями необхідно зробити свій вибір. Хорошим помічником виявиться система фільтрації. Потрібно визначити оптимальні параметри пошуку. Така програма працює граничнопросто та зрозуміло. Новачок легко у всьому розбереться.

Розрахувати, якою буде сума позики на карту по телефону, допоможе електронний калькулятор. Потрібно вибрати бажаний розмір кредиту та термін. Програма продемонструє конкретний результат з огляду на всілякі комісії, відсотки та інші нарахування.

Наступний етап – заповнення анкети, де вказуються дані:

 • ПІБ потенційного клієнта;
 • ідентифікаційний номер;
 • Адреса електронної пошти;
 • мобільний телефон.

Зрозуміло, що, залежно від конкретної МФО, може запитуватись і якась інша інформація. Надсилається заявка. У разі її схвалення надходить повідомлення на вказаний номер телефону. Для того, щоб отримати SMS позику, потрібно лише підтвердити згоду з договором публічної оферти. З цією метою вводиться код, отриманий за СМС. Кошти надходять на банківську картку. Мікропозика по СМС є одним з найбільш швидких і простих способів отримати гроші в борг.

Основні переваги

СМС кредитування стає дедалі популярнішим. Кількість таких позик щорічно вимірюється сотнями тисяч.

Це не дивно, якщо враховувати низку позитивних аргументів:

 • процес оформлення займає до 20 хвилин;
 • гроші надаються всім категоріям населення;
 • з документів лише український паспорт та ідентифікаційний код4
 • не потрібні поручителі та заставне майно;
 • не треба подавати довідку про доходи;
 • всі операції виконуються у віддаленому форматі;
 • пропонується кілька зручних методів погашення заборгованості;
 • більшість МФО дозволяють скористатися функцією пролонгації;
 • багато МФО надають першу позику під мізерний відсоток;
 • мікрофінансові організації пропонують промокоди, проводять акції, є бонусні програми.

Щоб отримати SMS позику, особистий кабінет обов'язково потрібно створити. Процедура триває до 5 хвилин. Необхідно прив'язати до свого облікового запису актуальний номер телефону або адресу електронної пошти. В особистому кабінеті можна оформлювати нові позики, користуватися пролонгацією, погашати заборгованість, дізнаватися про новини від МФО і не тільки. Щоб отримати кредит через СМС, навіть не обов'язково бути біля комп'ютера. Мобільний інтернет виявиться оптимальним варіантом.

Скориставшись зручним та зрозумілим агрегатором підбору позик «ONLINEMONEY» кожен може швидко отримати кредит за SMS. Надійність, прозорість, сучасність – саме такі принципи дотримуються мікрофінансових організацій, які включені до списку сервісу. Тут ви точно не зіткнетеся з шахраями.

Усі МФО, представлені на сайті, мають необхідну ліцензію та працюють, суворо дотримуючись норм чинного законодавства. Вже тисячі українців зуміли оцінити переваги функціонування вітрини підбору актуальних позик. Кредит можна оформити вдень та вночі, у будні та вихідні дні.