Быстрозайм
Alexcredit MyCredit КачайГроші Ваша Готівочка
CreditPlus Сcloan SOS Credit Євро Гроші
ForzaCredit CreditKasa Moneyveo GoFinGo
Miloan ШвидкоГроші My Zaim Grivni
CashRush Є Гроші Tengo Optimazaim
Zecredit Money4you KoshelOK Твоя Позика
KUMO Gcredit CashPoint Monetka
УкрПозика Cashberry Verocash Credyt
Neocredit Credit1 Selfiecredit Lovilave
Традиція Creditnice Cash KF Cashpoint1
Dinero
кредит с просрочкой онлайнмани

Як взяти кредит з прострочкою?

Оформлення кредиту у сучасному суспільстві не є чимось незвичайним чи особливим, бо гроші та кредити мають багато спільного. Люди постійно беруть позики для вирішення тих чи інших задач, рахуючи це нормальним та повсякденним явищем. Але далеко не всі громадяни України можуть скористатися перевагами кредитування, оскільки їх кредитна історія або соціальне становище далекі від ідеалу. Банки, які видають кредити з поганою кредитною історією вже давно не існують, бо ніхто не буде співпрацювати із систематичним порушником, який не оплачує борги вчасно та створює великі проблеми для фінансових структур. Не зважаючи на це, людині можуть раптово знадобитися гроші, і тут вже не до минулого, бо потрібно жити теперішнім. Щоб отримати кредит з простроченням, необхідно звернутися до мікрофінансових організацій, які вміють працювати з боржниками та дають змогу оформити позику на будь-які цілі без відказу.

Чи завжди мене перевіряють на наявність прострочених кредитів?

Скажемо так, що перша дія кредитора, який планує видати грошову позику клієнту – це перевірка КІ. В Україні існує єдина база, де зберігається вся детальна інформація про боржників, причому у історії фігурує не тільки позичальник, але й сам банк. Можна прослідити суму боргу, з якою регулярністю він виплачувався та скільки раз кредитний договір був порушений. По результатам перевірки взяти кредит та займ вдасться далеко не кожному охочому. У зв'язку з цим, все більше людей звертаються до МФО та отримують бажані кошти, причому на картку та без візиту у офіс.

Банки які надають кредити з поганою кредитною історією

Більшість банківських організацій, як приватних, так і державних, приймають рішення на свою користь і не йдуть на ризик. Краще не видати кредит з простроченням та знайти більш перспективного клієнта, бо існує висока вірогідність неповернення грошей. Звісно, на таку людину можна подати до суду, але це займає багато часу та не гарантує успіх.

Банк може погодитись на оформлення займу, якщо:

 • кредитна історія не жахлива і ситуація виникла не по вині позичальника;
 • підключається одразу декілька поручителів;
 • є дороге майно, яке може повністю покрити кредит у разі невиплати;
 • великий перший внесок та невеликий термін договору;
 • наразі відсутні відкриті кредити у інших банках.


Так, вихід є завжди, але у відділенні банку взяти займ з прострочкою майже неможливо, що доведено на практиці.

У яких МФО можна гарантовано отримати позику?

Дійсно, саме мікрофінансові організації гарантують оформлення займу, навіть якщо у вас жахлива КІ. Можна спробувати взяти кредит в Луцьку з допомогою брокера, але вам потрібно повністю його перевірити, починаючи з документів, і, закінчуючи пошуком постійних клієнтів, які можуть дати реальний відгук. Щоб звільнити вас від цієї трудомісткої роботи, сервіс підбору «ONLINEMONEY» вже все зробив за вас. На нашому сайті є готовий список МФО, котрі перевірені нами особисто та не представляють загрози для ваших грошей.

Як ми відбираємо МФО:

 • дивимось на діяльність компанії з самого початку;
 • перевіряємо наявність необхідних документів;
 • звертаємо увагу на тарифи та актуальність запропонованих послуг;
 • оцінюємо рейтинг та позицію на фінансовому ринку.

Якщо нам щось не сподобалось, ми ніколи не будемо рекомендувати таку компанію для співпраці. Оформлюючи онлайн кредит з поганою кредитною історією без посередників через «ОНЛАЙНМАНІ», ви будете спокійні за свої збереження та не попадете до рук шахраїв.

Скільки грошей я отримаю, якщо у мене прострочка?

Незважаючи на лояльне відношення до клієнта зі сторони мікрофінансових організацій, вони все одно себе страхують та намагаються отримати якнайбільше інформації про потенційного клієнта. У зв'язку з цим позика з простроченням не буде великою на перший раз. Як правило, сума не перевищує 5000 гривень, а термін погашення 15 днів. Такий короткий термін дозволяє контролювати ситуацію та зрозуміти, чи поверне позичальник гроші, чи ні. Ліміт може бути збільшений тільки при повторному зверненні, причому відсоткова ставка також знижується автоматично.

Як отримати мікрокредит з прострочкою

Позика з прострочкою по характеру оформлення майже нічим не відрізняється від інших. Щоб за один раз та якнайшвидше отримати кошти на банківський рахунок, дотримуйтесь цієї простої схеми:

 1. Заповніть дані у кредитному калькуляторі на головній сторінці «ONLINEMONEY».
 2. Натисніть на кнопку «підібрати» та очікуйте декілька хвилин, поки система в автоматичному режимі підбере оптимальні пропозиції для вас, спираючись на заявлену суму та термін.
 3. Коли ви отримуєте пропозиції від МФО, вам потрібно обрати одну з них та перейти на головну сторінку МФО.
 4. Зареєструйтесь у кредитора на сайті та створіть персональний кабінет, де ви можете слідкувати за всіма транзакціями.
 5. Прикріпіть банківську картку. Важливо щоб на рахунку було хоча б кілька гривень для успішного закріплення рахунку у особистому кабінеті.
 6. Отримайте кредитний договір по електронній пошті та підпишіть його за допомогою SMS повідомлення, якщо вас все влаштовує.
 7. Чекайте на зарахування коштів протягом 10-15 хвилин.

Як бачите, кредит з прострочкою оформити не важко, навіть якщо це вже не перша позика і ви не повністю погасили її у інших МФО.

Які переваги мікрокредиту

Переваги для тих людей, котрі бажають взяти кредит щоб погасити інший, очевидні. Що саме отримує клієнт МФО:

 • позику на необхідну суму майже без відказу;
 • переказ коштів онлайн на картку будь-якого банку;
 • обслуговування без вихідних та цілодобово;
 • прийняття рішення протягом 10-15 хвилин;
 • не потрібно шукати адресу кредитора – усі операції звершуються дистанційно;
 • можливість дострокового погашення заборгованості перед МФО;
 • позики без довідки про доходи та поручителів.

Займи України через сервіс підбору – це ще одна перевага для вас, бо ви нічим не ризикуєте, виповнюючи усі умови кредитного договору.

Як погасити позику?

Отримання і погашення кредиту у МФО відбувається у режимі онлайн. Вам не потрібно виходити з дому та шукати термінали самообслуговування у відділені банку. Достатньо скористатись інструментами у власному кабінеті на сайті, де є функція оплати через прикріплену банківську картку. Якщо вам зручніше розрахуватись готівкою, потрібно знайти термінал, або завітати до банку, де у касі вам допоможуть виповнити переказ на реквізити кредитора і приймають готівку. Переказ із електронних гаманців також підтримується функціоналом багатьох сайтів МФО, але про це краще запитати одразу у вашого менеджера.

Який штраф за порушення умов договору

Якщо ви взяли кредит на погашення іншого та не змогли своєчасно розрахуватись за послуги, до вас можуть бути застосовані штрафні санкції. Звичайно, при підключені послуги пролонгації вам це не загрожує, але сервіс підбору «ОНЛАЙНМАНІ» рекомендує заздалегідь продумати кожен крок та підрахувати кількість днів, за які ви зможете повернути позику на 100%. Якщо ви не зрозуміли, як взяти кредит в Mycredit чи в іншій МФО, або вас хвилюють будь-які запитання, ви завжди можете звертатись до наших спеціалістів та отримати безкоштовну консультацію.