Быстрозайм
Alexcredit MyCredit КачайГроші Ваша Готівочка
CreditPlus Сcloan SOS Credit Євро Гроші
ForzaCredit CreditKasa Moneyveo GoFinGo
Miloan ШвидкоГроші My Zaim Grivni
CashRush Є Гроші Tengo Optimazaim
Zecredit Money4you KoshelOK Твоя Позика
KUMO Gcredit CashPoint Monetka
УкрПозика Cashberry Verocash Credyt
Neocredit Credit1 Selfiecredit Lovilave
Традиція Creditnice Cash KF Cashpoint1
Dinero
Какой кредит лучше взять онлайнмани

Який кредит краще взяти?

Рівень закредитованості населення постійно збільшується. Громадяни не можуть розрахувати свої фінансові сили. Для багатьох оформлення короткострокових позик є цілком нормальною практикою. Людина просто звикає, що рівня доходу йому мало для того, щоб повноцінно прожити місяць до заробітної плати.

Чому банки - не варіант?

З огляду на високий попит на отримання позики, велика кількість фінансових структур надають такі послуги. Єдине питання, що виникає перед потенційним позичальником, кредит в якому банку найкраще взяти. Є фінансові компанії, що користуються бездоганною репутацією і їм точно слід довіряти. Але не все так однозначно.

Логічно було б виділити основні переваги та недоліки звернення в банки:

  1. Плюси ― можливість дізнатися без проблем, який банк дасть кредит, і на яких умовах. Такі структури працюють максимально прозоро. Відносно невелика процентна ставка, якщо говорити про річний показники. Досить часто пропонується рефінансування в разі, коли виникають труднощі з погашенням. Спеціальні брокери готові допомогти з тим, в якому банку краще взяти кредит (не обов'язково розраховувати тільки на себе). Серед переваг можливість отримати досить велику суму грошей, аж до декількох десятків і навіть сотень тисяч гривень. Ще один плюс ― тривалий термін кредитування, що дозволить мінімізувати розмір щомісячного платежу.
  2. Мінуси. Є також маса недоліків. Банки практично не співпрацюють з особами, у яких зіпсована кредитна історія. Вкрай складно отримати гроші в борг, не працюючи офіційно. Ключовий момент полягає в тому, що обов'язково треба надати гарантії. Вибираючи, в якому банку можна взяти кредит, треба бути готовим надати довідку про доходи, майно в якості забезпечення, залучити поручителя. Обов'язково доведеться пред'явити паспорт і ще, як мінімум, один документ, що підтверджує особу. Нічого не потрібно намагатися приховати від фінансової організації, так як служба безпеки обов'язково буде перевіряти всю зазначену інформацію.

Складно сказати, в якому краще банку взяти кредит, так як часто умови і вимоги дуже серйозні.

Пропозиція від мікрофінансових організацій

Сервіс пошуку позик в МФО «ОНЛАЙНМАНІ» - альтернативний варіант. Такі організації не настільки недовірливі як банки. Тут більш лояльне ставлення до клієнтів. Зрозуміти це досить просто, проаналізувавши останні тенденції, згідно з якими МФО випереджають банки за багатьма показниками.
Є кілька особливостей. Мікрофінансові організації встановили більш високі процентні ставки. Тут не вдасться отримати великі суми грошей на тривалий період. На цьому серйозні недоліки закінчуються. Далі ― виключно позитивні моменти.

Який кредит вибрати в МФО, з огляду на серйозну конкуренцію ― ключове питання. Є кілька принципів, що практикуються будь організацій. Гроші в борг надаються максимально швидко, без якоїсь непотрібної бюрократії. Отримати фінанси можуть навіть особи з незадовільною кредитною історією. Не обов'язково надавати гарантії повернення коштів, такі як довідку про доходи, заставне майно.

П'ять важливих порад, який кредит вигідніше

  1. Надійність МФО. Є багато організацій, але не всі вони володіють бездоганною репутацією. Краще звертати увагу на МФО, що функціонує хоча б 5-17 років на ринку ― це свідчить про серйозні наміри.
  2. Наявність мережі відділень. Звичайно, оформити позику в режимі онлайн, не виходячи з дому, вигідно. Але, все-таки про серйозність і надійності мікрофінансової організації говорить наявність мережі представництв по всій країні або хоча б в конкретному регіоні.
  3. Особливості штрафних санкцій. На жаль, ніхто не може бути впевненим у завтрашньому дні. Цілком реально, що виникнуть проблеми з погашенням позики. Деякі МФО пропонують відверто «драконівські» штрафи. Обов'язково треба враховувати цей критерій.
  4. Наявність прихованих платежів і комісій. Визначаючись з тим, який кредит взяти, обов'язково слід перевірити його на наявність «підводних каменів». Наприклад, співробітник організації повідомляє про те, що в день буде нараховуватися переплата в розмірі 1,5%, але в реальності цей показник виявляється в рази вище. Наприклад, передбачені якісь одноразові нарахування. Найкраще скористатися онлайн-калькулятором, який виведе на екран реальні дані по переплаті. Також хороший варіант ― розглядати виключно ті МФО, що зарекомендували себе з ідеальною боку, працюючи повністю прозоро.
  5. Особливості першого кредиту. Багато МФО пропонують оформити стартовий позику під 0%. Це, безсумнівно, привертає потенційних клієнтів. Але в реальності може здаватися так, що навіть один день прострочення все переверне з ніг на голову. Наприклад, автоматично відсоток за позикою виросте до 5-10% в день або буде нарахований одноразовий чималий штраф. Обов'язково треба дізнатися, які відсотки нараховуються по кредиту в разі виникнення форс-мажорних ситуацій.

Для того щоб не потрапити в неприємну ситуацію, потрібно відвідати агрегат кредитування і позик «ONLINEMONEY», на якому представлена ​​тільки актуальна інформація. Тут можна перейти безпосередньо на офіційний ресурс МФО, ознайомитися з особливостями надання позик. Не так просто визначитися з тим, який краще взяти кредит. Варіантів дійсно досить. Але якщо підійти до вибору мікрофінансової організації з максимальною відповідальністю, то обов'язково вдасться відшукати оптимальний варіант, який влаштує за всіма критеріями.